Katalog firem

Logika hledání

Kde hledatDalší parametry

Jen

základní hledání

Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Frýdek-Místek
Ambra - Trade, s.r.o.

Ambra - Trade, s.r.o.

-Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti -Velkoobchod a maloobchod -Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí -Zprostředkování obchodu a služeb -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků Truhlářství, podlahářství

Beskyd Agro a.s. Palkovice

Beskyd Agro a.s. Palkovice

Výroba, zemědělská prvovýroba, prodej: - živočišná, rostlinná výroba - vepřové maso, prasata - mléko, hovězí maso - krmné směsi pro velkoodběratele i maloodběratele - výrobky z ovčí vlny - řepka - obiloviny - zelenina.

S-Power Morava s.r.o.

S-Power Morava s.r.o.

Prodej a montáž fotovoltaických elektráren. Poskytujeme plný servis od prvotní konzultace, přes realizaci až po záruční a pozáruční servis.

Dulux service s.r.o. DS Studio

Dulux service s.r.o. DS Studio

Dodání a montáž: - interiérových dveří - vnitřní stínící techniky - venkovní stínící techniky - balkonových sušáků. Služby: - hodinový manžel.

Solidsun, s.r.o.

Solidsun, s.r.o.

Instalace fotovoltaické elektrárny splňující veškeré technické požadavky Nové zelené úsporám, nadstandardní záruční i pozáruční servis

ALCAM PROFI, s.r.o.

ALCAM PROFI, s.r.o.

Montáž, servis, revize, projekce: - elektronické zabezpečovací systémy EZS - elektrická požární signalizace EPS - datové a telekomunikační systémy - antenní a satelitní technika - integrace bezpečnostních systémů - slaboproud, - datové sítě.

Olzatex s.r.o.

Olzatex s.r.o.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: - bytový textil - záclony, dekorační látky, ubrusy - ručně tkané koberce, flokati - ložní povlečení, utěrky - gastro textil - hotelový textil.

PK.DARVIT cz s.r.o.

PK.DARVIT cz s.r.o.

Vlastní výroba, prodej: - kukuřičné křupky - instantní kukuřičná kaše. - kukuřičné křupky (ovocná příchuť) Dovoz, import, prodej: - pražená rýže naturál (ovocná příchuť). Přírodně bezlepkové produkty. Provozovna: - Nový Borek (u čp 350 vlevo), Třinec.

Dalibor Štefek

Dalibor Štefek

Pěstitelská pálenice Frýdek-Místek Mokryš Zdenek Pálíme všechny druhy ovoce v osvědčeném dvojkotlovém systému z mědi. Naše pálenice je v provozu již od roku 1996 takže máme bohaté zkušenosti. Destilát si po vypálení můžete u nás nechat naředit i zestařit v ultrazvukové čističce. Minimální množství kvasu na jedno pálení je 120 litrů. Je ...

ASPECTO Media s.r.o.

ASPECTO Media s.r.o.

Služby: -webdesign. -internetový marketing.

Jaroslav Moskovčiak

Jaroslav Moskovčiak

Pokrývačské a klempířské práce - realizace a opravy střech - tesařské práce - výškové práce. - čištění a nátěr fasád.

DOMINO COMPANY s.r.o.

DOMINO COMPANY s.r.o.

Maloobchod, e-shop: - zábavní pyrotechnika - kompaktní ohňostroje - petardy - dýmovnice.

Radek Bednář BeGARDEN zahrady

Radek Bednář BeGARDEN zahrady

Návrhy, realizace a údržba zahrad. Dlažby, zídky ploty, pergoly. Zemní práce. Zahradní a koupací jezírka. Závlahový systém toro. Sportovní plochy a golfová hřiště. Zimní údržba. Zahradní E-shop.

123 stavby, s.r.o.

123 stavby, s.r.o.

Stavba, výstavba, rekonstrukce: - rodinné domy - komerční objekty - silniční stavby - železniční stavby - protihlukové stěny - zpevněné plochy - vodohospodářské stavby.

Patrik Panenka

Patrik Panenka

Zámečnictví: - klíčová služba - nouzové otevírání dveří - bezpečnostní dveře.

REALITNÍ KRÁL, s.r.o

REALITNÍ KRÁL, s.r.o

Realitní kancelář. Prodej, pronájem: - byty - domy - pozemky.

MORAVIA RENT Václav Hanzel

MORAVIA RENT Václav Hanzel

Autopůjčovna dodávek. Nabízíme dlouhodobý i krátkodobý pronájem dodávkových vozidel firmám i soukromým osobám, stěhování a dodávkovou autodopravu do 3, 5 tuny. Půjčovna: - dodávky Frýdek Místek

GMC tech s.r.o.

GMC tech s.r.o.

Kompletní výroba ozubení. CNC obrábění. Soustružení. Frézování. Broušení. Protahování. Obrážení.

RPR - Wterm s.r.o.

RPR - Wterm s.r.o.

Výroba: - elektrické průtokové ohřívače vody - zásobníkové ohřívače - akumulační nádrže - elektrické kotle.

D.B.M. izolace s.r.o.

D.B.M. izolace s.r.o.

Stříkané izolační pěny HEATLOK SOY® a SEALECTION® 500 jsou vhodné pro všechny typy obytných, komerčních nebo průmyslových objektů, včetně ekologických a energeticky úsporných staveb.

COMFORT DOBRATICE - zateplení s.r.o.

COMFORT DOBRATICE - zateplení s.r.o.

Chystáte se zateplit Váš dům? Obraťte se na zkušené odborníky! Firma COMFORT působí na českém trhu od roku 1995. Zabývá se dovozem, prodejem i montáží zatepleného a odvětraného fasádního obkladu VINYL SIDING. O profesionalitě firmy svědčí více než 4000 realizovaných zateplených odvětraných fasád na stavbách po celé České republice i v ...

Moravia finish, s.r.o.

Moravia finish, s.r.o.

Prodej: - barvy, oleje a lazury na dřevo

ALOTEX Group s.r.o. Prádlo Markéta

ALOTEX Group s.r.o. Prádlo Markéta

Internetový obchod, e-shop: -dámské spodní prádlo -pánské spodní prádlo -plavky

BONO AUTO a.s.

BONO AUTO a.s.

Koncesionář RENAULT & DACIA Autorizovaný prodejce, autosalon, prodej, servis, oprava, leasing, prodej na protiúčet: - osobní a užitkové automobily RENAULT - osobní vozy DACIA. Prodej, montáž: - originální náhradní díly, autodíly - zabezpečení vozů, autoalarmy, alarmy - pneumatiky - autorádia, rádia - výfukové systémy, výfuky ...

(záznamy 226/250 z 8858)  strana 10 / 355