Katalog firem

Logika hledání

Kde hledatDalší parametry

Jen

základní hledání

Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Hodonín
Bas s.r.o.

Bas s.r.o.

Pronájem: -garáží -kancelláří -nebytové prostory -sklady -hlavní budova.

Zlatnictví Vijole VIJOLE s.r.o.

Zlatnictví Vijole VIJOLE s.r.o.

Zlatnictví. Prodej: -klenotnické zboží -zlatnické. VIKI, TONI, ZLATNICTVÍ GOLD ORO.

Agrotos, spol.s r.o.

Agrotos, spol.s r.o.

Prodej, servis, opravy: -zemědělská technika, stroje-pluhy, vály, smyky, kompaktory, secí stroje, brány, drtiče, mulčovače, frézy, přívěs, návěs, přepravník, sněhová radlice, postřikovač, rosič, osečkovač, žací stroj, obraceč, shrnovač, sběrací lis, nakladač, vysokozdvižné zařízení, kombajn, traktor, semavátor, nosič nástaveb, fekální cisternový ...

KELLY TAXI Viliam Dujsík

KELLY TAXI Viliam Dujsík

KELLY TAXI Hodonín: -poskytuje osobní přepravu nonstop -nejen po Hodoníně a okolí, ale i po celé ČR, tj.vnitrostátní, ale i mezinárodní přepravu osob a potažmo i zavazadel.

Restaurace a kavárna Armia

Restaurace a kavárna Armia

Služby: -restaurace -kavárna -rozvoz jídel, obědů, Hodonín a okolí -rozvozy do firem, domácností -veřejné stravování -denní výběr z několika jídel -samoobslužná restaurace -klasická česká jídla -prodej zákusků, sladkého i slaného pečiva -studené kuchyně – saláty, chlebíčky -teplé a studené nápoje -rodinné oslavy -rauty -pohřební ...

Machálek, spol. s r.o.

Machálek, spol. s r.o.

Výroba, prodej: -dřevěné palety -stavební řeziva -střešní vazby -střešní latě.

DELIMAX, a.s.

DELIMAX, a.s.

Výroba: - lahůdky - rybí produkty. Výroba a prodej chlazených rybích a lahůdkářských výrobků. Provozovna: -Lékárna Javorník, Svobodova 157, 687 24 Uh. Ostroh.

Studio Papírový drak EQUISPIN s.r.o.

Studio Papírový drak EQUISPIN s.r.o.

Služby: - tisk a kopírování - barevné, černobílé, velkoformátové - reklamní a grafické práce, grafika - potisk triček a textilu - levné vizitky - letáky, katalogy, brožury, banery, prospekty, cedule, etikety, plakáty... - tvorba www - razítka, vazby, laminování atd.

Autoservis Vase, s r.o. Auto Vase

Autoservis Vase, s r.o. Auto Vase

Autobazar, autoservis, autolakovna. Výkup za hotové. NONSTOP hlídané parkoviště. Nabízíme: -prodej ojetých automobilů -možnost leasingu -výkup firemních a poškozených aut* -příjem automobilů do komise -možnost výkupu protiúčtem. Prodej: -nové náhradní autodíly na osobní automobily. Průmyslová zóna.

VACUTEC KERAMIKA s.r.o.

VACUTEC KERAMIKA s.r.o.

Koupelnové studio. Prodej, realizace: -kompletní vybavení koupelen -obklady, dlažby pro koupelnu -sanitární keramika -sprchové kouty, vany -baterie, koupelnové doplňky a nábytek -lepidla a stavební chemie -stavební sortiment -podlahy -kuchyně -nové bio krby.

Pelikan Hardcopy CZ s.r.o.

Pelikan Hardcopy CZ s.r.o.

Renovace: -tonery do tiskáren. -inkoustové náplně do tiskáren, kopírek.

Peleta, s.r.o.

Peleta, s.r.o.

Výroba, prodej: -ekologické dřevěné brikety a pelety(peleta, peletky, peletka). Brikety jsou vyrobeny z čistých dřevěných pilin bez jakýchkoliv příměsí. Po shoření zanechají pouze 0, 5% popela- -vynikající jako ekologické hnojivo. Čistá manipulace při zapalování. Snadná zapalovatelnost. Vyrobeno tlakovým lisováním na lisu firmy RUF*, SRN* ...

ALFA ARMATURA s.r.o.

ALFA ARMATURA s.r.o.

Nákup a prodej, služby: Návrh, řešení, realizace: Armatury, armatura pro: -pitnou vodu, odpadní vodu, voda, průmysl -PE, PVC tvarovky, tvarovka, trubky, trubka, trubní systémy -poradenství -povrchová voda, protipovodňová ochrana, ČOV -armatury pro průmysl -plastové potrubí a tvarovky -zastoupení Hawle, Saint Gobain.

Truhlářství Milan Pinkava

Truhlářství Milan Pinkava

Truhlářství. Výroba: -nábytek na míru - kuchyně, vestavěné skříně, ložnice, stoly -nábytek pro děti, studenty, kancelářský nábytek a jiných bytových prostor.

Armaturka Hodonín VAG s.r.o. Jihomoravská armaturka VAG s.r.o.

Armaturka Hodonín VAG s.r.o. Jihomoravská armaturka VAG s.r.o.

Výroba a prodej průmyslových a vodárenských armatur, odlitků ze šedé a tvárné litiny: -měkkotěsnící a kovově těsnící šoupátka -šoupátka pro průmysl-nožová, vřetenová -navrtávací pásy, vodovodní přípojky -uzavírací a zpětné klapky -kulové kohouty, hydranty -regulační armatury -hadicové uzavírací ventily -odvzdušňovací a zavzdušňovací ...

Lukáš Konvička

Lukáš Konvička

Vinařství TP VÍNO ČEJČ: - vinný sklípek. Ubytování - penzion: -dva čtyřlůžkové pokoje a jeden pětilůžkový pokoj pro krátkodobé, ale i dlouhodobé pobyty max. pro 13 lidí. Pod Bůdama.

MYPO TRADE s.r.o.

MYPO TRADE s.r.o.

Velkoobchod, služby: -dekorativní kosmetika německé značky TANA Cosmetics a italskou značkou Karaja pro kosmetická a vizážistická studia -odborné školení pro kosmetické studia a poradenskou činnost. Intenetový obchod, e-shop.

VIMU s.r.o. barvy a laky

VIMU s.r.o. barvy a laky

Prodej: -barvy -laky -míchání barev -tmely -lepidla -malířské pomůcky. Práce: -stavební činnost - zateplování fasád.

BLUE REALITY, s.r.o.

BLUE REALITY, s.r.o.

Realitní kancelář. Služby: -realitní kancelář -prodej bytů, domů, nemovitostí -pronájem bytů, domů, nemovitostí.

ABSAT s.r.o. Jiří Klimeš

ABSAT s.r.o. Jiří Klimeš

Veškerý sortiment pro satelitní a pozemní digitální vysílání televize, eshop: -poradenské služby -instalace -servis. Dekódovací karty - skylink, CS-LINK, gital. Zastupuje UPC digitální televize: -digitální kabelová televize -vyrokorychlostní internet -UPC telefon -digitální satelitní televize UPC Direct.

ČSAD Hodonín a.s.

ČSAD Hodonín a.s.

Silniční nákladní doprava, autodoprava a zasilatelství mezinárodní a vnitrostátní Expresní přeprava kusových zásilek TOPTRANS Celní deklarace Opravy a servis užitkových vozidel, automobilů zejména DAF, BOVA, KAROSA, BERGHOF, SOR, KÖGEL a SCHWARZMÜLLER. Prodej a servis vozidel CITRÖEN Obchodní služby s PHL. Čerpací stanice, prodej pohonné ...

Martin Žádník

Martin Žádník

Kamenické práce - krby - schody - hroby - parapety - kuchyňské desky Restaurátorské práce, oprava hrobů, schodů.

LED SVĚTLA PLUS s.r.o.

LED SVĚTLA PLUS s.r.o.

Prodej: -led světla - domácnost, patice, trubice a pásky, reflektory, veřejné osvětlení -průmyslové osvětlení hal -osvětlení veřejných prostor -průmyslové cylindry

(záznamy 226/250 z 7227)  strana 10 / 290