Katalog firem

Logika hledání

Kde hledatDalší parametry

Jen

základní hledání

Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Hodonín
Lada Snopková

Lada Snopková

Internetový obchod, e-shop: - dámské oděvy - pánské oděvy - dětské oděvy - spodní prádlo - plavky - šperky.

Jiří Hořínek

Jiří Hořínek

Práce: - hydroizolace - protiradonové izolace - sanace betonu.

Kateřina Budišová

Kateřina Budišová

-Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod

Karel Tomšej

Karel Tomšej

Práce: - malířské - natěračské - zateplování fasád.

Radek Súsedík stolařství

Radek Súsedík stolařství

Zhotovení nábytku na míru pro Váš domov, dle Vašich představ a přání. Kuchyňské linky, vestavěné skříně, obývací pokoje, ložnice a mnoho dalšího.

Ondřej Kotek Kovo Kotek

Ondřej Kotek Kovo Kotek

Sváření nerezové a konstrukční oceli. Vyrábíme zábradlí, ploty, mříže, schody, brány otočné i posuvné, vrata, přístřešky, vazníky, veškeré konstrukce a jednotlivé komponenty. Povrchové úpravy zinkováním, lakováním. Kusová a malosériová výroba.

Jan Šraděja Elektroinstalace Šraděja

Jan Šraděja Elektroinstalace Šraděja

Elektroinstalace rodinných domů, bytů, kanceláří - nové i rekonstrukce, revize el.zařízení do 1000V.

Jarmen-Pro s.r.o.

Jarmen-Pro s.r.o.

Specializovaný prodej kynologických a chovatelských potřeb, elektronické výcvikové pomůcky zn. DogTrace, krmiva pro psy a kočky zn CD. Delikan, Happy Dog, K9, výcvik psů, poradenství, psí salón

Obecní úřad Čejč

Obecní úřad Čejč

Obecní úřad. Čejč je obcí starobylého rázu a poprvé se připomíná v roce 1222. Člen mikroregionu Hovoransko. Nejvýznamnější památkou je barokní socha Sv.Kajetána, zbudovaná v roce 1722 nákladem hraběnky Liechtensteinové . Socha je dnes umístěna v ulici Nádražní řádek. Z roku 1866 se v místním parku dochoval náhrobek pruského podmaršálka Friedricha ...

CVP GALVANIKA, s.r.o. Povrchová úprava Hodonín

CVP GALVANIKA, s.r.o. Povrchová úprava Hodonín

Česká společnost CVP Galvanika s.r.o. založená roku 1992 trojicí zaměstnanců galvanizovny ORTAS a.s. Jsme jedním z hlavních dodavatelů galvanického zinkování a zinkování legované niklem. Služby provozovny 1 + 2 (Příbram): - hromadné zpracování Zn (max. vsázka 130 kg), ZnNi (max. vsázka 150 kg) - závěsové zpracování Zn (2800 x 1100 x 350), ...

ESTEKO, a.s.

ESTEKO, a.s.

STANICE TECHNICKÉ KONTROLY číslo 37.40. STK: -osobní automobily, motocykly -přívěsy. PROHLÍDKY: -dovozové -po přestavbě na plyn. EVIDENČNÍ KONTROLY. MĚŘENÍ EMISÍ, EMISE -osobní -nákladní.

ESTEKO, a.s.

ESTEKO, a.s.

STANICE TECHNICKÉ KONTROLY číslo 37.20. STK: -osobní automobily, motocykly -nákladní automobily -autobusy, traktory -přívěsy -mobilní STK. PROHLÍDKY: -dovozové -po přestavbě na plyn. EVIDENČNÍ KONTROLY. MĚŘENÍ EMISÍ, EMISE. OVĚŘOVÁNÍ TACHOGRAFŮ -analogové -digitální.

BILLA, spol. s r. o.

BILLA, spol. s r. o.

Supermarket s potravinami, drogistickým a spotřebním zbožím.

SMARTLOG SERVICE s.r.o.

SMARTLOG SERVICE s.r.o.

SMARTLOG SERVICE s.r.o. společnost se zaměřením na servis a instalace projektů dopravníkových systémů a skladových systémů. Specializujeme se na válečkové dopravníky, pásové dopravníky a dynamické sklady FIFO, LIFO.

MVDr. Kateřina Jedličková

MVDr. Kateřina Jedličková

Veterinární léčebné i preventivní služby.

LogisCom s.r.o.

LogisCom s.r.o.

Zprostředkování řemeslných prací a služeb viz www.katalogremesel.cz a www.centrumremesel.cz + činnost v oblasti poptávkových serverů jako www.trhpoptavek.cz .

MONETA Money Bank, a.s.

MONETA Money Bank, a.s.

Komplexní nabídka finančních produktů. Internet banking. Pro jednotlivce: - půjčky - účty - leasing - karty - přímé bankovnictví - spoření - pojištění. Pro firmy: - úvěry - přímé bankovnictví - podnikatelské účty - termínované vklady - leasing - platební karty.

Koberce Orel Petr Orel

Koberce Orel Petr Orel

Prodej, pokládka, montáž. Plovoucí podlahy: -dřěvěné -dýhované. Koberce: -kusové -metráž -PVC lino -renovace podlah. Dodávka projekce: -novostavby -rekonstrukce -půdní vestavby -sádrokartony -zateplování fasád -dlažba, bazény -kanalizace. Újezd 436 Strážnice tel. 602738793 fax. 518334782.

Mgr. Jolana Jančaříková

Mgr. Jolana Jančaříková

Překlady německého jazyka včetně překladů se soudním ověřením.

SENS - Radek Valenta

SENS - Radek Valenta

Exkluzivní, výhradní dovozce, distribuce a prodej léčivé výrobky, kosmetika, přípravky THERMAL: -vhodné pro muže i ženy -vynikající léčivé regenerační a hydratační vlastnosti -přírodní extrakty -vlasová kúra, proti vypadávání vlasů, proti lámání a třepení vlasů, aktivní péče o vlasy, tvoření koutů: -THERMAL REGENERAČNÍ VLASOVÝ KRÉM ...

PROFES GROUP s.r.o.

PROFES GROUP s.r.o.

Prodej, půjčovna, servis: -pneumatické nářadí-INGERSOLL-RAND, SCHNEIDER -elektrické nářadí - NAREX, MAKITA, METABO, HITASCHI, DEWALT -ruční nářadí - TONA, STANLEY, KNIPEX, KENNEDY -kompresory SCHNEIDER -svářecí technika ESAB -vysokotlaké čistící zařízení KÄRCHER -průmyslové vysavače -brusivo -míchání barev (barvy) CAPAROL, TIKKURILA, ...

Tomáš Křižka IKservis

Tomáš Křižka IKservis

Jsme firma zabývající se výrobou, prodejem a montáží sekčních garážových vrat, průmyslových vrat a pohonů.

TERMI s.r.o.

TERMI s.r.o.

Veškeré práce: -stavební práce a rekonstrukce -měření a rozúčtování tepla a vody -vodo-topo-plyn -podlahové topení -výstavba kotelen -rekonstrukce stupaček -montáž včetně dodávky. Projekce, servis, revize. Solární systémy.

(záznamy 226/250 z 7248)  strana 10 / 290