Katalog firem

Logika hledání

Kde hledatDalší parametry

Jen

základní hledání

Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Šumperk
Okrasné zahradnictví Benjamina Jarmila Benešová

Okrasné zahradnictví Benjamina Jarmila Benešová

Zahradnictví: - skalničky - trvalky - balkónové rostliny a letničky - vřesovištní rostliny - okrasné dřeviny - čarověníky - okrasné trávy - vodní rostliny - ovocné stromy - drobné ovoce - osazování truhlíků a veškerých nádob

Jiří Pokorný

Jiří Pokorný

Nonstop odtahová služba, servisní práce. Kompletní opravy karoserií, svářečské práce, výměna autoskel, certifikované montáže tažného zařízení, pneuservisní práce, assistenční odtahová služba

Variška Petr

Variška Petr

Autodoprava: - autodoprava vozem LIAZ -kontejner s hydraulickou rukou. - zemní a práce pásovým bagrem kubota 4t.

Ruční makáníčko Zdenka Mitášová

Ruční makáníčko Zdenka Mitášová

Velkoobchod a maloobchod, ruční výroba: - háčkované ozdoby, čepice, košíčky pro družičky, šaty - háčkované vánoční ozdoby: andílci, vločky zvonečky - dekorační předměty vyráběné metodou quilling: stromečky, vločky, motýlci, vánoční zvonečky, magnetky, naušnice, přáníčka, zvířátka na zeď........ Vše lze vyrobit po domluvě v různých ...

Jan Prucek

Jan Prucek

Výstavba rodinných domů. Rekonstrukce, opravy, nástavby, dostavby. Studie bydlení, poradenství. Program Zelená úsporám.

Centrum pracovního lékařství, s.r.o. MUDr. Blanka Matúsová

Centrum pracovního lékařství, s.r.o. MUDr. Blanka Matúsová

Služby: - nestátní zdravotnické zařízení se specializací v oboru pracovní lékařství

Miroslav Vaňourek

Miroslav Vaňourek

Provádíme protipožární ochranu stavebních konstrukcí, protipožární těsnění prostupů, komplexní protikorozní ochranu stavebních konstrukcí, antikorozní úpravu ocelových konstrukcí, včetně tryskání a metalizace.

TRIFOX s.r.o.

TRIFOX s.r.o.

Komplexní služby v oblasti tisku, reklamy a propagace. Výroba: -tiskoviny -katalogy -reklamní tabule, bannery, samolepky -billboardy -polepy automobilů.

Pobucký Roman LEMON

Pobucký Roman LEMON

Prodej: - ložiska, gufera, klínové řemeny. Nákladní autodoprava: - přeprava zásilek v rámci ČR a EU - dodávka Ford Tranzit Jumbo.

Mexim Meszaros, s.r.o.

Mexim Meszaros, s.r.o.

Prodej: - ložiska - gufera - kloubové hlavy - valivá vedení přímočará - příslušenství k montáži a demontáži ložisek, kuličky, válečky, jehly - klínové řemeny - pojezdová kola.

Vladimír Bílek

Vladimír Bílek

Reklamní činnost Marketing Počítačová grafika Sestavení počítače Řešení závad na počítači Poradenství - v oblasti informačních technologií a zpracovávání dat Výroba - www stránky Poradenství - v oblasti informačních technologií Montáž a servis - počítačové sítěkonfigurace - prvky sítě

SV Plast ŠPK s.r.o.

SV Plast ŠPK s.r.o.

Prodáváme obaly a obalový materiál - stretch fólie, lepicí pásky, vázací pásky, pěnový polyetylen EPE, vlnitou lepenku, palety, transportní balení, paletizační a 3D pytle, LDPE, MDPE, HDPE pytle na odpad, samolepicí etikety v roli, ochrannou fólii samolepicí, gastro (kelímky, tácky, menubox).

Apartmány Elisa

Apartmány Elisa

Pohodlné komfortní ubytování v šesti nadčasově stylizovaných apartmánech. Mottem apartmánů je čistota, kvalita, luxus, všestrannost a prestiž.

VÁPENKA VITOŠOV s.r.o.

VÁPENKA VITOŠOV s.r.o.

Systém suchých omítkových a maltových směsí SALITH. Vápencové a vápenné výrobky: -kusové vápno -vápenné brikety -vápenný hydrát -mleté vápence a vápno -suché omítkové směsi -vápencové drtě -směsi pro stabuilizaci zeminy.

Glass innovation s.r.o.

Glass innovation s.r.o.

Realizace na klíč: - elektricky ovládaná skla a folie - PDLC skla a folie - SPD skla - laminace skel - celoskleněné konstrukce - skleněné dveře, stěny, sprchové kouty, aj.

TLB tesera s.r.o

TLB tesera s.r.o

Služby: Projekty a realizace nízkoenergetických a pasivních domů.

PAVOK - spol. s r.o.

PAVOK - spol. s r.o.

Stavební firma. Návrhy a výstavba inženýrských sítí.

Wagner instalace s.r.o.

Wagner instalace s.r.o.

Firma Wagner instalace s.r.o. se zaměřuje na dodávku, instalaci a montáže vody, topení a plynu. Hlavním zaměření se pro nás stávají rodinné domy nebo malé průmyslové objekty. Topení: - zhotovení ústředního vytápění v bytech, rodinných domech, vilových domech, v bytové výstavbě, průmyslových stavbách, v halách, školkách ve školách, kulturních ...

VAKAP Martin Vavruša

VAKAP Martin Vavruša

Realizace, dodávka, e-shop: - zabezpečovací systémy - kamerové systémy - počítače - kamery.

Patrik Hrachovina

Patrik Hrachovina

Nabídka daňové evidence pro živnostníky a malé organizace včetně evidence DPH a mzdové agendy zaměstnanců.

Jiří Šimek ŠIMEK stroje

Jiří Šimek ŠIMEK stroje

Nákup a prodej: - obráběcích a tvářecích strojů.

(záznamy 226/250 z 5184)  strana 10 / 208