Katalog firem

Logika hledání

Kde hledatDalší parametry

Jen

základní hledání

Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Zlín
RAVEO s.r.o.

RAVEO s.r.o.

Prodej, poradenství: - pohonná technika - motory: asynchronní, servo, krokové, lineární - polohovací systémy - převodovky - měniče, drivery, CNC řízení - míchací technika - IBC, stojanové, na míru.

Stavební práce Zlín Petr Máčala

Stavební práce Zlín Petr Máčala

Rekonstrukce bytů, rodinných domů, komerčních prostor. Stavební a zednické práce. Sádrokartonářské práce. Obkladačské práce Vodoinstalatérství, topenářství. Pokládka dlažby, plovoucích podlah. Působíme v lokalitě Zlín, Otrokovice, Uherské Hradiště, Kroměříž.

LUSSO CAFFE Klub historických vozidel a veteránů

LUSSO CAFFE Klub historických vozidel a veteránů

Kavárna: - italská káva, čaj, domácí limonády - dezerty. Kapacita kavárny 30 míst. Letní zahrádka 19 míst.

HERUS, s.r.o.

HERUS, s.r.o.

Pilařská výroba: - palety dřevěné - nástavné rámy - víka, květináče a bedny. Výkup, odvoz, opravy: - palety, gitterboxy, bedny, palet. ohrádky Prodej, dodávka: - EURO palety, plastové palety: - nové, použité.

Cleanshop s.r.o.

Cleanshop s.r.o.

Prodej, servis: -úklidová a čisticí technika -vysavače -vysokotlaké čistící, drhnoucí, leštící, brousící stroje -zametače -čističe koberců -úklidové, manipulační vozíky - mycí stroje na podlahy - zametací stroje. Půjčovna a pronájem: -čistících a úklidových strojů.

Městské divadlo Zlín

Městské divadlo Zlín

Městské divadlo Zlín s kapacitou pro bezmála 700 diváku nabízí minimálně 10 premiér ročně, vychutnat si můžete klasická dramata, muzikály i komorní hry. Spolupracujeme s nejlepšími českými režiséry, figurujeme na čelních příčkách celorepublikových divadelních žebříčků. Zlínské divadlo je regionálním centrem a zajímavou středoevropskou ...

Centrum vitality

Centrum vitality

Výživové poradenství. Chcete rychle a zdravě zhubnout už nenabrat? Pomůžeme Vám shodit rychle kila bez jojo efektu. Poradíme s regulací váhy, tvarováním postavy, řešením zdravotních problémů, péčí o pleť a vizáž.

POLY design Metela Jiří

POLY design Metela Jiří

Výroba, zakázková výroba: -plexisklové stojánky pro reklamní účely. Řezání, ohýbání, lepení plastových materiálů - akryl, polykarbonát, PVC .

BCServis CZ s.r.o.

BCServis CZ s.r.o.

Prodej, servis: -stavební mechanizace -lesní a zahradní techniky -elektrocentrály -elektrické a ruční nářadí. Půjčovna strojů a nářadí.

IMC ENGINEERING s.r.o.

IMC ENGINEERING s.r.o.

Vývoj a konstrukce obráběcích strojů: -CNC soustružnické stroje -CNC frézovací centra -CNC vícevřetenové automaty -CNC dřevoobráběcí centra. Vývoj a konstrukce CNC obráběcích strojů. Příslušenství ke strojům a jednoúčelová zařízení.

Promens a.s.

Promens a.s.

Vývoj a výroba velkoplošných plastových dílů ve středních sériích technologiemi RIM (DCPD-RIM, PA-RIM, PU-RIM) a vakuovým tvarováním. Firma Promens je dlouhodobě stabilní společností, disponuje silným vývojovým zázemím a je držitelem řady ocenění. Jsme přímým a vývojovým dodavatel řady významných podniků, jako např. Škoda, Volvo, Renault, ...

ACE-TECH s.r.o.

ACE-TECH s.r.o.

ACE-TECH s.r.o. je firma zabývající se strojírenskou výrobou jakožto CNC soustružením a CNC obráběním přesných soustružených dílů z nerezové a zušlechtěné oceli. Strojírenská výroba, kovoobrábění: -CNC obrábění, soustružení -komplexní obrábění přesných rotačních dílců -třískové obrábění kovů (legované, nerezové, žáropevné a žáruvzdorné ...

OTT KLIMA, s.r.o.

OTT KLIMA, s.r.o.

Projektování, dodávka, montáže, servis, instalace: -klimatizace pokojová pro kanceláře, obchody, byty, výrobní haly (FUJITSU, EUROCLIMA) -průmyslového chlazení -chladících strojů a věží.

DORAZIL, s.r.o.

DORAZIL, s.r.o.

Naše firma se specializuje na provádění stavebně technického dozoru stavebníka na stavbách a jako koordinátor BOZP na staveništi v oboru pozemní a průmyslové stavby. Zajišťujeme stavební dozor u staveb svépomocí. Konzultační a poradenská činnost.

Autoškola SMOLKA Zdeněk Smolka

Autoškola SMOLKA Zdeněk Smolka

Autoškola. Výuka, kurzy: -na řidičská oprávnění všech skupin A, B, C, D, E, M, T -na všechny typy motorových vozíků. Školení: -řidičů z povolání -řidiči ostatní -řidiči přepravující nebezpečné náklady - ADR -osoby, které přijdou do styku s přepravou nebezpečných nákladů -řidičů všech druhů motorových vozíků -autodopravců všech ...

Autoškola Mach Zdeněk Mach

Autoškola Mach Zdeněk Mach

Autoškola: -ŘP sk. B -kondiční jízdy -školení řidičů -navrácení ŘP. -škoda Fabia III 1, 9TDi -zvýhodnění pro studenty a ženy -školení referenčních řidičů -úrazové pojištění žáka.

Soukromá autoškola TRAS, spol. s r.o. Zlín

Soukromá autoškola TRAS, spol. s r.o. Zlín

Autoškola. Služby: - výuka a výcvik pro získání všech skupin řidičského oprávnění - školení řidičů z povolání - školení řidičů referentských vozidel - školení autodopravců - kondiční jízdy - prodej učebních materiálů - rekvalifikace pro získání ŘP a profesní způsobilosti Autodoprava, doprava, přeprava: - nákladním valníkovým ...

Stolařství CHALUPA Lubomír Chalupa

Stolařství CHALUPA Lubomír Chalupa

Stolařství, truhlářství. Práce: -stolařské, truhlářské. Zakázková výroba, montáže, prodej, dovoz: -interiérový, bytový: -dětské pokoje -ložnice -obývací stěny -vestavěné skříně, předsíňové stěny -kuchyňský, kuchyně, kuchyňské linky -koupelnový -kancelářský -pro hotely, banky, obchody, školy. Materiál: ...

Jazyková škola B-WISE s.r.o.

Jazyková škola B-WISE s.r.o.

Jazykové kurzy, jazyková škola: -anglický jazyk, angličtina: -3 měsíční docházkové kurzy -předmaturitní kurzy -konverzační lekce -firemní výuka -simulace Cambridgeských zkoušek -kurzy na míru.

Zlínská Spediční a Dopravní, s.r.o.

Zlínská Spediční a Dopravní, s.r.o.

Spediční činnost. Mezinárodní a vnitrostátní spedice.

FLEXXUS s.r.o.

FLEXXUS s.r.o.

Prodej a montáž instalačních systému pro bytovou i komerční výstavbu na území České republiky a Slovenska. Produkty: - podlahové vytápění, topení - teplená čerpadla - rekuperace - instalace voda-topení - centrální vysavače - plastová okna - podlahy - klimatizace - stropní chlazení.

Penzion Mata Marta Šenkeříková

Penzion Mata Marta Šenkeříková

Celoroční ubytování v Penzionu Mata. Složení pokojů: -6 dvoulůžkových pokojů - 3 dvoulůžkové pokoje (letiště), 3 dvoulůžkové - u 2 pokojů možnost přistýlky -max. kapacita 16 osob -k ubytování tenisový kurt zdarma -apartmány -internetové připojení Wi-Fi -sociální zařízení na pokojích. Pořádání oslav a akcí.

Zlíntech s.r.o.

Zlíntech s.r.o.

Zakázková a sériová výroba plošného těsnění z pryže, silikonu, vitonu, PU, PTFE a klingeritu. Eshop: prodej lepidel a tmelů Loctite, Henkel, Loxeal a Soudal, pásků Tesa a prostředků na ruce Dreumex. Fakturační adresa: - Dřevnická 549, 76001 Zlín.

(záznamy 226/250 z 11232)  strana 10 / 450