Katalog firem

Logika hledání

Kde hledatDalší parametry

Jen

základní hledání

Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Olomoucký kraj
Adriana Sienelová

Adriana Sienelová

Fotografické služby: - svatebních obřadů - ateliérní umělecké fotografie - veškeré fotografické služby - prodej fotoaparátů - rámování obrazů a fotografií.

Radka Kirnerová AAReals

Radka Kirnerová AAReals

Realitní agentura Prodej, pronájem - byty, domy, pozemky

Ferenc Karel

Ferenc Karel

Bourací práce. Odvoz suti, zeminy a ostatních stavebních materiálů pomocí kontejnerů na odpad. Úklidové práce. Zemní výkopové práce.

FERBO s.r.o.

FERBO s.r.o.

Služby: Výkup a zpracování kovového odpadu: - výkup nového výrobního kovového odpadu od průmyslových podniků - výkup ocelového šrotu a neželezných kovů - zpracování kovového odpadu dle požadavku zákazníka - zajištění přistavení kontejnerů do areálu zákazníka včetně odvozu/výměny kontejnerů dle potřeby zákazníka - zajištění ...

IZOMAT stavebniny s.r.o.

IZOMAT stavebniny s.r.o.

Prodejna, stavebniny: - cihelné systémy - betonové výrobky - výrobky z oceli - střešní krytina - klempířské prvky - komíny - vodotěsné izolace.

MJC - Zlín spol. s r.o.

MJC - Zlín spol. s r.o.

Internetový obchod pro kadeřníky a kadeřnické salóny s kadeřnickými potřebami a profesionální vlasovou kosmetikou. Velkoobchod, maloobchod, internetový prodej: - profesionální vlasová kosmetika - kadeřnické potřeby - vlasové doplňky, pomůcky k péči o vlasy. Služby - kompletní servis pro začínající i profesionální kadeřníky - ...

Ing. Miroslav Pytlíček AGROS

Ing. Miroslav Pytlíček AGROS

Zakázková výroba a montáž: - plastová okna a dveře německý profil PROFINE - parapety - dveře.

Eco-Central Ing. Jaroslav HELDES

Eco-Central Ing. Jaroslav HELDES

Firma Eco-Central se zabývá výrobou netoxických čistících a desinfekčních prostředků. Výroba a prodej: - čistící, odmašťovací a dezinfekční prostředky - čištění a dezinfekce mléčných zařízení - průmyslové čištění - pásový odlučovač oleje.

Luděk Kašpárek

Luděk Kašpárek

Prodej, montáž: - satelity Digi tv - Skylink - CS-link i zahraniční - satelitní komplety - digitální televize - společné televizní rozvody - montáže televizních a satelitních antén.

Vladimír GLANC DOOR

Vladimír GLANC DOOR

Dodání, montáž, servis: - garážová vrata - průmyslová vrata - pohony vrat, bran - vjezdové brány - zámečnická výroba - záruční a pozáruční servis.

Jaroslav Čapka Safe servis

Jaroslav Čapka Safe servis

Montáž, prodej, servis: - zabezpečovací, telekomunikační, požární systémy, alarmy - kamerové alarmy - kamerové zabezpečení - domovní telefony.

Otruba Karel

Otruba Karel

Profi - Otruba Karel Plumlov. Zahradní technika - prodej, servis: - výhradní prodejce firmy Stihl, Viking - křovinořezy - motorové pily - postřikovače - příslušenství pro těžbu dřeva - elektrické motorové sekačky.

Penzion Jeseník Mgr. Karel Šimčík

Penzion Jeseník Mgr. Karel Šimčík

Penzion Jeseník Vám poskytne celoroční ubytování v kopmletně vybavených apartmánech. Jako sportovní vyžití můžete využít cyklostezku kolem penzionu, která vede až na Bobrovník. Penzion, ubytování: - celoroční ubytování v apartmánech v domě se zahradou a s výhledem na Praděd přímo v centru města - 4 apartmány - 23 lůžek - ubytování pro 2-6 ...

Sluníčko a Beruška, s.r.o.

Sluníčko a Beruška, s.r.o.

-Velkoobchod -Zprostředkování obchodu a služeb -Opravy obuvi, brašnářského a sedlářského zboží (kromě prostředků ortopedické povahy) -Maloobchod provozovaný mimo řádné provozovny

Šubrt Vladislav

Šubrt Vladislav

Prodej, oprava, servis, generální opravy: - pístové, šroubové kompresory ORLÍK, ČKD Žandov, FINI, ATMOS, SCHNAIDER. Oprava, servis, generální opravy: - systémů VARI - motory, převodovky sekaček DAKR - zahradní technika (kultivátory, sekačky) - náhradní díly na kompresory (ATMOS, ORLÍK, ČKD ŽANDOV, SCHNAIDER).

Eurogym Fitness s.r.o.

Eurogym Fitness s.r.o.

Připravili jsme pro Vás novou posilovnu a sál pro skupinová cvičení, ve kterém samozřejmě nechybí moderní značkové posilovací stroje a decentně oddělený prostor pro volné váhy tak, aby si zacvičili nejen ženy, ale také například senioři. Posilovna: - velká kardiozóna s více jak desítkou prémiových strojů (pásy, ellipticaly, kola) - zóna s ...

Pavel Šenk - E-balkony

Pavel Šenk - E-balkony

Truhlářství Dřevovýroba od návrhu po montáž: - celodřevěné balkony - alpské balkony.

Radek Přidalík

Radek Přidalík

Práce: - zednické, obkladačské, podlahářské, malířské. Realitní činnost.

Pavel Havránek

Pavel Havránek

Malířské, natěračské, úklidové, pomocné a stěhovací práce.

Marek Stibor Lofist

Marek Stibor Lofist

Vodo-topo-plyn: - domovní rozvody z plastu, mědi, kovu, výměny umyvadel - výstavba plynárenských zařízení - montáže topných systémů z materiálů - klempířské, zednické, zámečnické, kominické práce.

SORBON CITY s.r.o.

SORBON CITY s.r.o.

Prodej: -chovatelské potřeby -krmiva pro psy a kočky -krmiva pro ptáky a hlodavce. E-shop, internetový obchod s chovatelskými potřebami Pobočka: Západní 27, Prostějov - 606144359.

SORBI a.s.

SORBI a.s.

Projekce, realizace: - fotovoltaické solární systémy.

Stavby COMPLET s.r.o. Mohelnice divize 01

Stavby COMPLET s.r.o. Mohelnice divize 01

Stavební činnsot: - výstavba rodinných domů - rekonstrukce a sanace panelových a obytných domů - rekonstrukce balkónů, střech a oken - zateplení budov - rekonstrukce komínů.

(záznamy 326/350 z 29307)  strana 14 / 1173