Katalog firem

Logika hledání

Kde hledatDalší parametry

Jen

základní hledání

Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Olomoucký kraj
Jan Grézl - Penzion Na Hradě

Jan Grézl - Penzion Na Hradě

Penzion: - celý penzion je klimatizovaný a nekuřácký - 8 pokojů, celková kapacita 17 lůžek.

Jezdecký areál

Jezdecký areál

Služby: - ustájení koní - krátkodobý pronájem školního koně v areálu - individuální výcvik jezdce - vyjížďky do terénu - exkurze pro školy a školky - pronájem kryté haly 20 x 40 m - pronájem venkovní jízdárny 40 x 70 m - ubytování

Miloš Holinka

Miloš Holinka

Chemické ošetření dřeva proti dřevokaznému hmyzu a houbám: - dřevěné konstrukce - dřevěné stavby - starý nábytek. Likvidace plísní a dřevokazných hub.

Lukáš Bačevský

Lukáš Bačevský

Studny - renovace, čištění, opravy. Instalace čerpadel. Úpravny vody - chemické i mechanické úpravny vody.

Libor Švub

Libor Švub

Účetní kancelář: - vedení účetnictví - mzdové účetnictví - daňová přiznání.

15 Minut music club

15 Minut music club

Legendární studentský klub v Olomouci s pořádnou tradicí! Studentské akce, katederní večírky, ERASMUS party, koncerty, klubové akce a pořádné tancovačky. Hudební a taneční klub. Pořádání: - diskotéky - koncerty - kabarety.

Elzaco spol.s r.o.

Elzaco spol.s r.o.

Elektromontáže, elektroinstalace. Výroba: - rozvaděče. Automatizace průmyslových procesů. Malé vodní elektrárny. Vývoj a výroba jednoúčelových strojů.

Moravská pohřební služba s.r.o.

Moravská pohřební služba s.r.o.

Moravská pohřební služba a krematorium Kanceláře: - v Šumperku na ulici Nerudova a v krematoriu - v Jeseníku v přízemí Schrothova domu - v Červené Vodě v nové smuteční síni.

Eagle Technics s.r.o.

Eagle Technics s.r.o.

Prodej a montáž skla a výrobků ze skla: - stavební sklo - sklenářské práce - rámařské práce - izolační dvojskla - okenní fólie - prodej a montáž plastů pro stavebnictví, průmysl a reklamu - hliníkové konstrukce pro stavebnictví - zasklívání balkonů, lodžií - zimní zahrady, světlíky, pochůzná skla - prosklené stěny - celoskleněné příčky

Lubomír Brokeš

Lubomír Brokeš

Práce: - malířské-malby pokojů - natěračské-nátěry oken, dveří, zárubní, radiátorů, ocelových konstrukcí, střech, okapů - nátěry a nástřiky fasád - dekorativní interiérové nástřiky - tapetování.

BASALTEX a.s.

BASALTEX a.s.

Výroba a prodej: - čedičová (basaltová) vlákna - tkaniny z čedičových vláken - nehořlavé a izolační tkaniny - speciální fólie a pásky z polypropylenu.

Tomkoda s.r.o. Dark-IN

Tomkoda s.r.o. Dark-IN

Holičství, kadeřnictví: - pánské - dámské - dětské. Účesy: - svatební - sportovní - společenské - elegantní - praktické. Prodej: - pánská kosmetika.

ELTEA LIFE s.r.o.

ELTEA LIFE s.r.o.

Jazyková agentura se zaměřením na všechny jazyky). Kurzy pro firmy i veřejnost. Neověřené překlady.

Hexpol Compounding s.r.o.

Hexpol Compounding s.r.o.

Hexagon Polymers Compounding s.r.o. Uničov Výroba a prodej: - nevulkanizované kaučukové směsi.

Ing.Radka Dostálová

Ing.Radka Dostálová

Realitní činnost. Služby soudního znalce - oceňování nemovitostí.

ALFA - BETA servis úklidové služby s.r.o.

ALFA - BETA servis úklidové služby s.r.o.

Úklidové služby: - pravidelné úklidy firem a kanceláří - jednorázové kompletní úklidy bytů - dodávky toaletních potřeb - mytí oken včetně rámů - čištění koberců extrakční metodou - čištění interiérů aut mokrou i suchou cestou - kompletní úklid po malířích a stavebních úpravách. Správa a údržba nemovitostí: - drobné údržbářské práce - ...

Jiří Zaoral Vše pro vlasy

Jiří Zaoral Vše pro vlasy

Kadeřnický velkoobchod, e-shop: - kadeřnické potřeby - vlasová kosmetika.

Petr Kopecký

Petr Kopecký

Elektromontáže: - bytová a domovní elektroinstalace - rekonstrukce rozvodů - montáž satelitních a anténních rozvodů - veřejné osvětlení v bytových domech. Montáž, rekonstrukce, opravy a revize hromosvodů.

Tomáš Jurka

Tomáš Jurka

Eshop pro psy a kočky: - luxusní obojky, vodítka, kšíry, pelíšky, oblečky, hračky, pamlsky, krmiva - sortiment a zastoupení značek ROGZ, Pinkaholic, Pretty Pet, Louis Dog, Red Dingo, Proplan, Royal Canin, Eukanuba. Portál a eshop s vybavením pro BUSHCRAFT a potřeby pro pobyt v přírodě.

ART ECON - Střední škola, s.r.o.

ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Střední škola. Obory: - grafika v reklamní praxi - fotografie v reklamní praxi - grafika médií a tisku - módní designér a vizážista - řízení obchodních a výrobních firem - podnikání v propagační tvorbě - státní služba a správní řízení - propagace - umění aranžování - umění dekorace a keramiky - prodejní a propagační ...

(záznamy 501/525 z 29314)  strana 21 / 1173