Katalog firem

Logika hledání

Kde hledatDalší parametry

Jen

základní hledání

Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Zlín
PIDIGI CZECH, s.r.o.

PIDIGI CZECH, s.r.o.

Velkoobchod, maloobchod, prodej, dovoz, import: -italské podšívky, mezipodšívky, membrána typu SYMPATEX, ztužovací materiály, tužinky, opatky, lepidla, hřebíky, molitany, latexy, reflexní prvky, stélkové materiály pro výrobu a opravu obuvi -obuvnické stroje, nářadí, komponenty pro výrobu obuvi -suché zipy v široké barevné i šířkové ...

PLÁN 5, s.r.o.

PLÁN 5, s.r.o.

Služby: - péče o dřeviny, stromy pomocí stromolezeckých technik: -výsadba, řezy, vazby, kácení -air-spade - pneumatický rýč -ochrana stromů na staveništích - inventarizace a dendrologický průzkum - zahradní a krajinná tvorba.

MOMENT, spol. s r.o.

MOMENT, spol. s r.o.

Výroba a vývoj strojů a prototypů na zakázku: -ozubená kola, ozubení -lyžařské vleky -stroje na zakázku -speciální stroje -jednoúčelová zařízení -součásti anodových jeřábů. Práce: -kovoobrábění -generální opravy.

M-TRADE Miroslav Zbořil

M-TRADE Miroslav Zbořil

Sportovní zboží a potřeby: -balóny (míče) -sportovní doplňky -tašky, batohy. Vše pro sport - fotbal, házenou, volejbal a basketbal. Autorizovaný prodejce GALA, SELECT, ASICS, ADIDAS, MASS, LUANVI, SALLER, ROYAL.

TENIS MLADCOVÁ

TENIS MLADCOVÁ

Tenisový oddíl SK Zlín Mladcová již od roku 2002 poskytuje zájemcům z řad dětí i dospělých možnost získání rekreačních i závodních tenisových dovedností. Na ploše téměř 30 000m2 klientům nabízí kompletně zařízený rozsáhlý tenisový areál, který je situován v těsném sousedství lesní zeleně. Tenisové kurty - 4 kurty v kryté hale - umělý ...

Povrchové úpravy Plus, s.r.o.

Povrchové úpravy Plus, s.r.o.

Velkoobchod, maloobchod, prodej, eshop: - barvy PLUS (oleje a vosky na dřevo, průmyslové antikorozní barvy) - brusné materiály (hrubé i jemné broušení, leštění) - stříkací technika - průmyslové nátěrové hmoty na ocelové konstrukce - oleje, laky a čistící přípravky pro dřevo v saunách - nátěry na školní tabule - tabulové barvy - ...

Fatra, a.s.

Fatra, a.s.

Výroba, prodej, zpracování plastů: - Vinylové podlahové krytiny - Hydroizolační fólie - Technické vinylové fólie - Vytlačované profily a PVC granulát - BOPET fólie a lamináty - Paropropustné fólie a lamináty - Fólie a desky z PE, PET a EVAC - Vstřikování, vstřikované výrobky - PVC obaly - Regranulace, regranulát.

BLS dopravní stavby s.r.o. BLS / POZEMNÍ A DOPRAVNÍ STAVBY

BLS dopravní stavby s.r.o. BLS / POZEMNÍ A DOPRAVNÍ STAVBY

Své zkušenosti Vám umíme jako stavební firma nabídnout v oblasti výstavby cest, rodinných domů, firemních a průmyslových budov, občanské a bytové výstavby, příjezdových komunikací, zpevněných ploch, parkovacích stání a podobně.

CNC-INTERSERVICE ZLÍN, spol. s r.o.

CNC-INTERSERVICE ZLÍN, spol. s r.o.

Společnost CNC-INTERSERVICE ZLÍN, spol. s r.o. provádí generální opravy NC a CNC obráběcích strojů. Modernizace NC a CNC obráběcích strojů: -výměna starých řídících systémů a elektrických komponentů za CNC systémy a moderní elektrické komponenty. -výměna mechanických prvků. Zajišťování náhradních dílů pro provoz strojů. Servis: - ...

Studio zdravého spánku Martin Mezírka

Studio zdravého spánku Martin Mezírka

Studio zdravého spánku. Prodej, montáž, dovoz: -nábytek -sedací soupravy -obýbací stěny -studio zdravého spaní -rozkládací válendy.

CAIS s.r.o.

CAIS s.r.o.

Prodej, výroba, montáž, servis, výhradní dovozce: -brány a vrata CAME -komponenty pro brány, vrata CAME -šíny, vozíky, kladky, panty, dorazy -pojezdové kladky, profily -pohony pro garážová vrata, vjezdové brány, parkovací zábrany, závory.

MRS Zlín, spol. s r.o.

MRS Zlín, spol. s r.o.

Maloobchod, prodej, servis, opravy, oprava: -infra panely pro úsporu při vytápění -radiokomunikace -zabezpečovací technika. Maloobchod, prodej, servis, opravy: -mobilní telefony. Reklamní činnost: -tvorba www stránek zlín -grafika, design -produkce, reklama a tisk -včetně dopravy. E-shop: - prodej reklamních předmětů

PREDIKO, s.r.o.

PREDIKO, s.r.o.

Centrum prenatální diagnostiky a genetiky ve Zlínském regionu. Genetická poradna a konzultace: -sledujeme průběh těhotenství se zvýšenou pravděpodobností výskytu vrozených vývojových vad plodu.

SOLAR-TECHNIK s.r.o.

SOLAR-TECHNIK s.r.o.

Výroba: -stínící technika: -žaluzie -rolety -markýzy -zastínění zimních zahrad -garážová vrata -bezpečnostní mříže -sítě proti hmyzu -lamelové dveře. Prodej: -hliníkové profily -rattanový nábytek -sedací soupravy.

TROB design s.r.o.

TROB design s.r.o.

Maloobchod, prodej: - materiály stolařské, truhlářské, nábytkářské - nábytková dvířka určená pro finální výrobu kuchyní, koupelen, komerčních interiérů, lékařských ordinací, studentských a dětských pokojů.

Leon ORTHOSHOES s.r.o.

Leon ORTHOSHOES s.r.o.

Výroba, prodej, maloobchod, velkoobchod: -korkové obuvi Leon Shoes -zdravotní a ortopedické obuvi -dámská, pánská a dětská obuv. Výroba na objednávku -individuální výroba naší obuvi pro specifické zákazníky (i jednotlivci).

Michal Varnavčin Speedline

Michal Varnavčin Speedline

Výhradní dovozce disků pro ČR a SR, autochemie a čistících prostředků do auta. Velkoobchod a prodej: - litých kola - speedline disků (Al** - hliníkové) - dovoz pro ČR, SR, PLR. Autodoprava, doprava, přeprava: - silniční motorová do 12t: - vnitrostátní - mezinárodní.

Tiskárna Fryšták Bc. Igor Dostál

Tiskárna Fryšták Bc. Igor Dostál

Tiskárna. Sítotisk: -papír -karton -samolepky, etikety -firemní vlajky -textil -plasty. Speciální tisky: -pro potřeby návrhářů a designerů. Grafický desing: -loga -značky. Reklamní potisk: -autoplachty -markýzy -rolety -přístřešky k obchodům, butikům aj. Reklama: -na fasády -na automobily -z PVC fólie.

Window Tint s.r.o. Kamil Žitník

Window Tint s.r.o. Kamil Žitník

Služby: -BEZPLATNÁ VÝMĚNA AUTOSKEL (Z POJIŠTĚNÍ) -TÓNOVÁNÍ AUTOSKEL -CELOPOLEPY AUT, TIŠTĚNÁ REKLAMA -FÓLIE NA OKNA BUDOV.

STIMOS - OKNA, s.r.o.

STIMOS - OKNA, s.r.o.

STIMOS-OKNA. Výroba otvorových výplní - oken a dveří. Autorizovaný partner REHAU. Máte tyto dodavatele dílčích komponent: - REHAU - dodavatel profilových systémů. - ROTO FRANK - dodavatel kování - VÁCLAV DOLINA - dodavatel izolačního skla - JACK-WEST - dodavatel žaluzií - SADIL-PARAPETY - dodavatel parapetů a okenních sítí - ...

PADOZA s.r.o.

PADOZA s.r.o.

Zámečnické práce: -ocelové konstrukce. Celá ČR, Německo.

Valašský dřevoprůmysl, v.d.

Valašský dřevoprůmysl, v.d.

Zakázková výroba, stolařství, prodej: -dřevěný nábytek: -bytový včetně sedacího čalouněného, do interiérů, hotelový, kancelářský. Rekonstrukce, realizace: -vybavení nábytku interiérů: -kanceláře, hotely, banky, úřady, obchody, byty. Práce: -truhlářské, zakázkové truhlářství: -dřevěné okna, dveře, balkóny, přepážky, ...

JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o.

JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o.

Certifikovaný prodej a záruční servis kompressorů Orlík a Atmos, Alup, Almig.

OBAL PRINT, s. r. o.

OBAL PRINT, s. r. o.

Výroba, prodej: -obalů -krabic -reklamních poutačů -prodejních stojanů z hladkých i vlnitých lepenek Služby: -návrhy konstrukce obalů -povrchová úprava.

CONE Zlín Petr Šiška

CONE Zlín Petr Šiška

Kovovýroba, výroba: -manipulační technika: -rudle -vozíky: -nízkozdvižné paletovací, vysokozdvižné, zvedací stoly -plošinové, policové -kolečka: -pojezdová, otočná -vypletená - ráfky -kola - nafukovací s pneumatikami.

(záznamy 176/200 z 11232)  strana 8 / 450