Katalog firem

Logika hledání

Kde hledatDalší parametry

Jen

základní hledání

Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Zlín
AVONET, s.r.o.

AVONET, s.r.o.

Přední poskytovatel internetových služeb ve Zlínském kraji s nabídkou služeb pro firmy i domácnosti na celém území ČR. - připojení k internetu - registrace a vedení domén - komunikační a bezpečnostní řešení - hostingové služby - internetové volání VoIP a další. Provoz nejsledovanějšího regionálního serveru Zlin.cz, oficiálního průvodce ...

Penzion IREN

Penzion IREN

Penzion IREN se řadí mezi kvalitní penziony ve Zlíně. Pokud sháníte moderní ubytování s restaurací v příjemném a nekuřáckém prostředí za příznivé ceny jste tady správně. Penzion je určen pro obchodní cestující, turisty, rodiny s dětmi přijíždějícími do Zlína, studenty a jejich rodinné příslušníky. V našem penzionu jsou moderně vybavené ...

Hostinec Pančava s.r.o.

Hostinec Pančava s.r.o.

Restaurace Pančava ve Zlíně Vás nadchne novým útulným a nekuřáckým prostředím s nádechem interiéru našich babiček. V jídelním lístku nechybí naše specialita Vídeňská žebírka, výběr ze steaků, ryb, bezmasých jídel, zeleninové saláty i jídla pro Vaše děti. Každý týden připravujeme novou nabídku jídel z domácí kuchyně a výhodné denní menu.

SEPOS, spol. s r.o. Prodejna Zlín

SEPOS, spol. s r.o. Prodejna Zlín

Velkoobchod, maloobchod, montáž, dřevěné dveře: -venkovní a vnitřní -protipožární -obložkové skládací dřevěné zárubně -dveřní kování. Výroba: -atypické rozměry, barevné kombinace, zasklení. V prodejně, která navazuje na 25 letou tradici prodeje dveří a zárubní Zlínského studia dveří, naleznete také showroom.

HP - KOVO, spol.s r.o.

HP - KOVO, spol.s r.o.

Kovovýroba, výroba, export (vývoz): -přepravní palety - speciální kovové: -vše pro zahraničního klienta.

MITAS a.s.

MITAS a.s.

Výroba: -pneumatiky MITAS pro: -motocykly: -silniční -sportovní off-road -skůtry -mopedy -vysokozdvižné a ruční vozíky -letadla -zemědělské stroje -lehké nákladní automobily -víceúčelové mimosilniční.

KOVSTA s.r.o.

KOVSTA s.r.o.

Zámečnická dílna. Výroba: - nerezových dílů a tlakových spojů - nerezové zábradlí - samonosná schodiště. Zpracování a povrchové úpravy nerezových, hliníkových a ocelových dílů.

Rodad - reklama Daniela Banková

Rodad - reklama Daniela Banková

Reklamní činnost. Ofsetový a rotační tisk. Velkoplošná reklama. Reklamní předměty. Mediální prezentace. Reklamní textil. Dárkové reklamní předměty.

MEDICAL POINT s.r.o.

MEDICAL POINT s.r.o.

Jsme nestátní zdravotnické zařízení poskytující rehabilitační péči našim klientů. Provádíme léčebnou rehabilitaci a fyzioterapii. Nabízíme také odborně prováděné masáže a další regeneračních procedury, klasické či specializované masáže. Rehabilitační pracoviště: -léčebná rehabilitace (léčba, léčení), fyzioterapie. Služby (hradí pojišťovny ...

ZLINMARK DZ s.r.o.

ZLINMARK DZ s.r.o.

Výroba. prodej, pronájem: - dopravní značení a značky.

Pavel Trčala

Pavel Trčala

Stavební práce: -montáže půdních vestaveb -rekonstrukce bytových jader -zednické práce -pokládka podlah.

Autoslužby Liška Antonín Liška

Autoslužby Liška Antonín Liška

Autoslužby: - kompletní servis pro vaše auto - výměna rozvodů motorů - opravy brzdové soustavy - oprava výfukových systémů, podvozku - příprava a zajištění STK - příprava na zimní a letní sezónu. Pneuservis: - přezutí pneumatik a vyvážení kol - výměna kol - sežízení geometrie - sbíhavosti - uskladnění pneumatik na sezónu.

RENDOR s.r.o.

RENDOR s.r.o.

Služby: - konzultace, konzultační a lektorská činnost v oblasti řízení lidských zdrojů.

Jakub Blažek

Jakub Blažek

Prodej: - počítačové doplňky - kancelářské potřeby - korekturní pásky.

Autoškola POHODA Vilém Herentin

Autoškola POHODA Vilém Herentin

Jsme první pohodová autoškola, která vás naučí řídit v klidu kohokoliv. Klid a pohoda je heslo naší firmy. Provádíme výuku a výcvik skupiny B, pro nezkušené řidiče tu máme v nabídce kondiční jízdy nebo také poskytujeme školení řidičům. Možnost platby autoškoly i na splátky. Výcvik, výuka, kurzy: -výcvik nových žadatelů -školení řidičů ...

MONTAGE 24 s.r.o.

MONTAGE 24 s.r.o.

Výroba a montáž reklamních a stavebních prvků. Použití sendvičových kompozitů - Debond, Dibond a další. Poskytování servisu - příprava, konstrukce, poradenství.

ANEX, spol s r.o.

ANEX, spol s r.o.

Zpracování a vedení účetnictví malých firem do 25 zaměstnanců: -daňová přiznání, daňových přiznání -mzdy, mezd -zastupování v jednání se státní správou: -finanční úřad. Vedení: -účetnictví a daňové evidence.

Lenka Rašticová

Lenka Rašticová

Služby: - permanentní make-up - kosmetické tetování obrázků - kosmetika od A-Z - masáže - BOSU - Zumba.

Petr Bednařík

Petr Bednařík

Poskytování služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

SAS union s.r.o.

SAS union s.r.o.

Bezpečnostní služby: - ostraha majetku a ochrana osob: - ostraha objektů strážnými nebo psovody se psy. Kontrolní a informační servis

ROI Story, s. r. o.

ROI Story, s. r. o.

Marketingová agentura: - PPC kampaně - seo analýzy - webová analytika.

Bytová Agentura Panáček Boleslav Panáček

Bytová Agentura Panáček Boleslav Panáček

Naše bytová agentura provádí: - zprostředkování prodeje bytů a domů - pronájmy bytů a domů. Zaměřujeme se na Zlín a okolí.

eSpráva, s.r.o.

eSpráva, s.r.o.

Kompletní služby při správě nemovitostí bytové i komerční objekty

MCI SERVIS s.r.o.

MCI SERVIS s.r.o.

Služby - zadávací řízení - profil zadavatele - dotační management - koordinátor BOZP - daňové poradenství - účetní poradenství.

(záznamy 176/200 z 11232)  strana 8 / 450