Kvítková 248, vchod z ulice Lorencova
Zlín 760 01
tel.: +420 724 553 772
email: patrick.zlin@centrum.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 06.12.2016

Zahradní technika STIHL a VIKING na podzim

Na podzim je na zahradě opravdu hodně práce. Společnost Patrick s.r.o., autorizovaný prodejce výrobků značek STIHL a VIKING, přichází s podzimní akcí, která potěší profesionály i hobby uživatele.

PATRICK - zahradní technika

Profesionální zahradní technika STIHL

Značka STIHL patří mezi nejznámější výrobce řetězových pil. Není tak žádným překvapením, že právě v podzimní akci společnosti Patrick naleznete celou řadu řetězových pil za akční ceny. K dispozici jsou pily pro zemědělství a zahradnictví, ale také modely, určené primárně pro obor lesnictví. Pily jsou k dostání i ve výhodných sadách.

Zahradní technika STIHL však neobsahuje pouze motorové pily. Využijte podzimní akce a pořiďte si kvalitní foukače na listí či zahradní nůžky. K dispozici je rovněž akumulátorový program, který obsahuje kvalitní bateriemi poháněná zařízení, od foukačů na listí po motorové vyžínače.

Motorové pily STIHL za bezkonkurenční ceny

Zahradní technika VIKING pro hobby využití

VIKING je dceřinou společností firmy STIHL a zaměřuje se především na vývoj zařízení pro hobby zahradní využití. Podzimní katalog firmy Patrick zahrnuje i tento typ zahradní techniky. Vyberte si novou kvalitní sekačku, štěpkovač, zahradní traktor, robotickou sekačku či jakékoliv další zařízení, které na zahradě využijete.

Společnost Patrick se zabývá prodejem a servisem zahradní techniky již od roku 1994. Kromě samotného prodeje vám pomůže s výběrem konkrétního stroje a zajistí záruční i pozáruční servis výrobků STIHL, VIKING i dalších.

Vše pro vaši zahradu se zahradní technikou VIKING

Další články z oboru

Zahradní technika
Maloobchod, Obchodní zastoupení, Opravy a servis, Půjčovna
86 zhlédnutí
Další PR články firmy
Výhody akumulátorové zahradní techniky

Výhody akumulátorové zahradní techniky

Rozhodujete se mezi zahradní technikou akumulátorovou a benzinovou? Co člověk to jiné zaměření a co vyhovuje jednomu, nemusí se zalíbit druhému. Pokud se rozhodujete, jestli dáte přednost akumulátorové technice před benzinovou, tak vám bude zajisté dobrým rádcem prodejce lesní a zahradní techniky - firma PATRICK s.r.o. Zlín.

Vydáno 30.11.2017

VÍCE
Kupovat kvalitní zahradní a lesní techniku se vyplatí

Kupovat kvalitní zahradní a lesní techniku se vyplatí

Nakupovat zboží za nejlevnější cenu je snem každého z nás. Málokdy si však uvědomujeme rizika takového nákupu. Výrobky jsou totiž často nekvalitní, a ačkoliv jsme do nich původně investovali jen zlomek peněz, ve výsledku jeho hodnotu mnohokrát přeplatíme kvůli nezbytným opravám. Mnohdy se stane, že takový výrobek je i neopravitelný. U zahradní a lesní techniky platí tato zásada dvakrát tolik. Při nákupu se proto zaměřte na kvalitu výrobku - uvidíte, že se vám to vyplatí.

Vydáno 04.01.2015

VÍCE