U Vlečky 843
Modřice 664 42
tel.: +420 546 125 810
email: info@delikomat.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 22.11.2016
Topováno 08.02.2018

Profesionální kávovary DELIKOMAT: Když se příprava kávy stává uměním

Co rozhoduje o tom, zda zákazník přijde do kavárny či restaurace? Velmi často je rozhodujícím kritériem to, zda tam umí připravit kvalitní a chutnou kávu. Příprava i pití kávy je rituál, který by měl oslovit všechny smysly. I u nás si již lidé zvykli na kvalitní kávu. A kvalitní káva předpokládá především profesionální kávovar, dobrá kávová zrna nestačí. Záleží vždy na tom, jaký přístroj k přípravě kávy použijete. Luxusní kávu ocení každý zákazník.

Vyberte si jeden z profesionálních kávovarů od předních výrobců a dopřejte si šálek lahodné kávy.

Chcete svým hostům připravit kávu, na kterou nezapomenou?

Pokud je vaše odpověď kladná, budete potřebovat profesionální kávovar, který nezklame. Kompletní servis poskytne zavedená společnost DELIKOMAT, která má zastoupení pro celou ČR, poskytuje autorizovaný záruční i pozáruční servis profesionálních kávovarů. Především přináší řešení na míru dle přání klienta. Profesionální kávovary se hodí nejen do restaurací, kaváren, cukráren či barů, ale i do kanceláří.

Profesionální kávovary výrobců LA CIMBALI, CASADIO či BUNN

Profesionální kávovary předních výrobců a autorizovaný servis

DELIKOMAT poradí a zařídí vše potřebné. Vy si jen vyberete ten pravý profesionální kávovar. Je libo pákový nebo plně automatický kávovar? Potřebujete mlýnek na kávu, ohřívač šálků nebo jiné potřeby pro baristy?

Top produkt – profesionální kávovar značky LA CIMBALI

La Cultura Del Caffe CZ

Chcete profesionální kávovar od odborníků, kteří přípravě kávy skutečně rozumí? Hledáte další služby a produkty, které souvisí s kávou? Obraťte se na níže uvedené kontakty!

Specialisté na profesionální kávovary

Další články z oboru

Automaty prodejní
Maloobchod, Montáž, Opravy a servis, Půjčovna, Služby, Velkoobchod
, Káva a čaj
Služby
112 zhlédnutí
Další PR články firmy
Moderní nápojové automaty boří mýty o kvalitě

Moderní nápojové automaty boří mýty o kvalitě

Myslíte si, že káva z automatu nemůže chutnat stejně dobře, jako ve Vaší oblíbené kavárně? Automaty na kávu od společnosti Delikomat Vás přesvědčí o pravém opaku. Dokáží totiž „uvařit“ nápoje srovnatelné kvality a chuti, a to včetně čerstvě namleté zrnkové kávy.

Vydáno 27.03.2013

VÍCE