Přípotoční 1519/10b
Praha 10 100 00
tel.: +420 261 910 544
email: info@stego.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 29.11.2016
Topováno 08.09.2017

Topení a teplovzdušné ventilátory pro ochranu elektroniky od firmy STEGO

Elektronické komponenty jsou velmi citlivé na teplotní podmínky. Rozhodně jim nevyhovují změny denních a nočních teplot, ani extrémní teploty v mimořádně teplých nebo studených oblastech či dnech. Řešení teplotního managementu k ochraně citlivých částí v rozvaděčích a jiných zařízeních před korozí a poruchami poskytuje společnost STEGO.

Topení a teplovzdušné ventilátory od firmy STEGO ochrání elektroniku

Topení a topná tělesa zabrání poruchám

Vyrábíme topení, topná tělesa i teplovzdušné ventilátory, které zabrání vytváření kondenzátu způsobujícímu následné poruchy elektroniky. Naše výrobky zkrátka ochrání vaši elektroniku před vlhkostí, teplem i chladem.

Přirozené proudění teplého vzduchu, které zabraňuje tvoření kondenzátu, podporuje naše kompaktní topné těleso pro temperování skříní a rozváděčů s elektrickými a elektronickými součástkami. Vyrábíme rovněž topné těleso vhodné do výbušného prostředí. Zabraňuje tvorbě kondenzátu, kolísání teplot a chrání před mrazem. V našem sortimentu najdete také teplovzdušné ventilátory, které se připojují k topným tělesům.

STEGO: topení a teplovzdušné ventilátory

Topení, ventilátory a jejich servis

Kromě topení vyrábíme také přístroje na chlazení a regulaci, dále pak osvětlení a další příslušenství. Výrobky společnosti STEGO oceňují pro jejich spolehlivost a dlouhou životnost zákazníci po celém světě. Spojujeme inovaci a design našich výrobků tak, aby se vzájemně doplňovaly ve vašich aplikacích.

Kromě výroby a dodávky topení zajišťujeme jeho servis a také individuální poradenství a technickou podporu našim zákazníkům.

STEGO: topení a jejich servis

77 zhlédnutí
Další PR články firmy
Klimatizace pro rozvaděče

Klimatizace pro rozvaděče

Firma STEGO Czech s.r.o. je proslulá výrobky, které se vyrábí v Německu. Tyto výrobky mají chránit elektroniku před vysokými nebo naopak velmi nízkými teplotními rozdíly. Firma nabízí řešení, jak ochránit citlivé části v rozvaděčích a jiných zařízeních například před korozí nebo poruchami. Vliv teplotních rozdílů je na elektronické a elektrické zařízení vždy nežádoucí.

Vydáno 06.12.2017

VÍCE
Důmyslná ochrana elektroniky pomocí teplotního managementu

Důmyslná ochrana elektroniky pomocí teplotního managementu

Elektronika je v naprosté většině případů velmi citlivá na provozní teplotu a reálné klimatické podmínky nejsou vždy ideální pro její funkci. Na řadu pak přichází teplotní management, jehož cílem je zajistit ochranu elektroniky pomocí regulace, topení i chlazení. Firma STEGO se zabývá výrobou zařízení, která minimalizují rizika a zajistí optimalizaci provozních podmínek.

Vydáno 15.12.2015

VÍCE