Záběhlická 3213/92
Praha 10 - Záběhlice 106 00
tel.: +420 702 130 009

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 01.12.2016
Topováno 15.08.2017

Bezlepkové a dia potraviny se v poslední době těší stále větší oblibě

V dnešní době poptávka po bezlepkových, bezlaktózových a diabetických potravinách stále roste. Není se čemu divit, tyto potraviny vyhledávají jak lidé s intolerancí na lepek či cukrovkou, tak i ti, kteří se rozhodli pro změnu svého životního stylu. A právě tyto potraviny najdete na e-shopu firmy Celidia s.r.o., která se tímto rozhodla reagovat na stále stoupající poptávku po zdravých potravinách na trhu.

Vybírejte bezlepkové potraviny od křupek až po pečící směsi

Bezlepkové potraviny – od křupek až po pečící směsi

Bezlepkové potraviny jsou důležitou součástí jídelníčku těch, kteří trpí intolerancí na lepek. Bezlepková dieta spočívá v tom, že je potřeba eliminovat konzumaci potravin, které lepek obsahují. Potraviny a pokrmy uvařené z bezlepkových surovin pak zabrání nepříjemným a nebezpečným zdravotním komplikacím, které by po konzumaci klasických potravin mohly vzniknout. Najdete u nás například kaše a vločky, křupky, křehké chleby, lupínky a slané tyčinky, mouky, krupice, strouhanky a sladkosti.

Široký sortiment bezlepkových a bezlaktózových potravin

Široký sortiment dia potravin

U nás si přijdou na své i diabetici. Možná si pamatujete na doby, kdy diabetické potraviny nebyly příliš chutné a oplatky či čokolády neměly chuť téměř žádnou. V dnešní době se však umělá sladidla nahradila sladidly přírodními - stévie, ovocná fruktóza, které jsou mnohem chutnější a zdravější. Vyberte si z našeho sortimentu a pochutnejte si například na čokoládách, cukrovinkách nebo džemech.

Dia potraviny

Poradíme vám v oblasti zdravé výživy

Mimo tyto potraviny u nás najdete také zajímavé rady a tipy, diskuzní fórum a chutné recepty, které lze uvařit z našich surovin. Patříte mezi začátečníky v oblasti zdravého životního stylu a zároveň chcete zhubnout? I v tomto případě se na nás můžete obrátit. Nabízíme výživové poradenství na míru včetně individuální konzultace, analýzy dosavadního stravování a zajištění cvičebního plánu od zkušeného trenéra. Poradíme si i s klienty se speciálními požadavky.

Zdravá výživa a zajímavé recepty

270 zhlédnutí
Další PR články firmy