Mrštíkova 214/16
Praha 10 - Strašnice 100 00
tel.: +420 274 780 972
email: info@megatron.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 05.12.2016
Topováno 15.06.2017

Regulační a měřicí technika od MEGATRON Praha

MEGATRON Praha je společnost s dlouhodobou tradicí. Na český i slovenský trh dodává snímače tlaku, kalibrátory tlaku nebo snímače síly. Uplatní se v automobilovém průmyslu, ve zdravotnictví i energetice. Pokud chcete jistotu, že přístroje budou kvalitní a precizní, oslovte firmu, která má zkušenosti a navíc patří mezi společnosti s nejvyšší úrovní kredibility.

Měřící a regulační technika

Snímače síly dle přání zákazníka

Potřebujete ohybové snímače, knoflíkové nebo S-článkové snímače síly s integrovaným zesilovačem? MEGATRON Praha přináší všechny typy snímačů v kvalitním provedení. Vybrat si můžete snímače s mikroprocesorem nebo bez něj.

Tenzometrické snímače síly

Kompaktní snímače tlaku pro různá odvětví průmyslu

MEGATRON představuje obsáhlý výrobní program snímačů tlaku. K výrobě těchto zařízení používá dvě různé technologie (technologie nerezové nebo křemíkové membrárny), které jsou přizpůsobeny konkrétním potřebám zákazníka.

Kompaktní snímače tlaku se využívají pro průmyslové převodníky, mobilní hydrauliku, ale také vysokoteplotní nebo výbušné prostředí. Snímače tlaku mohou být i kombinované se snímačem teploty.

Regulační a měřící technika – snímače tlaku

Vlastní kalibrační přístroj je výhodou

Plně automatické kalibrátory vám umožní provádět kontrolu a kalibraci snímačů či měřidel kdykoli je to potřeba. Kalibrátory tlaku provedou kompletní test včetně vyhodnocení.

Využijte i vy komplexních služeb osvědčeného dodavatele, jako je MEGATRON a obraťte se na nás!

Kalibrátory tlaku

63 zhlédnutí
Další PR články firmy
Potenciometry, snímače polohy a další komponenty pro automatizaci

Potenciometry, snímače polohy a další komponenty pro automatizaci

Společnost Megatron s.r.o. se specializuje na komponenty pro automatizaci jako např. potenciometry, enkodéry, inkrementální snímače, snímače tlaku, snímače polohy, joysticky, průmyslové panelové a kioskové tiskárny, mobilní tiskárny, konstrukční díly a další specializovaná zařízení.

Vydáno 09.09.2015

VÍCE