Podolská 90
Praha 4 147 00
tel.: +420 241 432 310
email: info@macom-security.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 12.12.2016
Topováno 16.06.2017

Kvalitní zabezpečovací systém zajistí ochranu vašich objektů

Dobrý zabezpečovací systém vám v dnešní době ušetří mnoho potíží. S ochranou nemovitostí vám pomohou zkušení profesionálové ze společnosti MACOM SECURITY, kteří provádějí zabezpečení objektů, jako jsou budovy ministerstev nebo bank. Experti z MACOM SECURITY si poradí s každým úkolem.

Komplexní kamerové systémy mohou být instalovány všude

Zabezpečovací systémy pro byty, kanceláře i obchody

Kvalifikovaní pracovníci MACOM SECURITY vám zdarma poradí a navrhnou optimální řešení ochrany vašeho majetku. Z široké palety možností tak vždy vyberete nejvhodnější řešení pro ochranu vaší nemovitosti.
MACOM SECURITY efektivně zabezpečí jak malé, tak velké objekty. Zpracuje projektovou dokumentaci a provede instalaci a montáž. Firma samozřejmě poskytuje také nepřetržitou servisní pomoc.

Kontaktujte odborníky na zabezpečení objektů

Zabezpečte své nemovitosti špičkovou technikou

Potřebujete elektronickou zabezpečovací nebo požární signalizaci? Hledáte kamerová zařízení, se kterými můžete kontrolovat třeba i docházku? Komplexní kamerové systémy mohou být instalovány všude, kde je nutná vyšší ochrana majetku i osob.

MACOM SECURITY vám může zajistit i ochranu zboží. Vybrat si můžete rovněž domácí telefony, videotelefony, alarmy a další zabezpečovací prvky pro domy a byty. Firma provádí i kontroly a revize těchto zařízení.

Zabezpečovací systémy v e-shopu

43 zhlédnutí
Další PR články firmy
PTZS – Poplachový tísňový zabezpečovací systém

PTZS – Poplachový tísňový zabezpečovací systém

Ochránit majetek a osoby není jednoduché, kdy jste na to sami. Profesionální a kvalitní ochrana domů, bytů, firemních prostorů i venkovních spočívá v kvalitní zabezpečovací technice, díky které budete mít i za své nepřítomnosti objekt pod dohledem. A o kvalitní ochranu a zabezpečovací systém se postará firma MACOM SECURITY spol. s r.o.

Vydáno 03.11.2017

VÍCE
Detektor úniku oxidu uhelnatého pomáhá předcházet fatálním nehodám

Detektor úniku oxidu uhelnatého pomáhá předcházet fatálním nehodám

Hlásiče oxidu uhelnatého by měly být součástí každého prostoru, kde se využívá plynová karma. Ta má sice řadu výhod, pro které ji denně používá k ohřevu vody spousta z nás, ale je třeba dát si na ni pozor. Může se totiž stát, že z karmy začne unikat oxid uhelnatý, což je látka pro člověka velmi nebezpečná. Hlásiče oxidu uhelnatého od společnosti Macom Security vám pomohou zabránit nehodám, které už nejednou skončily smrtí.

Vydáno 03.12.2015

VÍCE
Bezpečnost ve vašem domě zajistí domácí telefon, videotelefon i samozamykací zámek

Bezpečnost ve vašem domě zajistí domácí telefon, videotelefon i samozamykací zámek

Tytam jsou doby, kdy mohl každý na vesnici nechat nezamčený rodinný dům a v panelových či bytových domech neexistovaly domácí telefony. Nároky na bezpečí v našich domovech se stále zvyšují, a proto při stavbě nových domů nebo revitalizaci panelových domů není radno podceňovat právě zabezpečovací prvky ve formě domácích telefonů, videotelefonů či kvalitních samozamykacích zámků.

Vydáno 18.09.2013

VÍCE