Nádražní 615
Vizovice 763 12
tel.: +420 736 490 678
email: svoboda@sitszlin.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 13.12.2016
Topováno 08.02.2018

S nadrozměrným nákladem vám pomohou roztahovatelné návěsy

Řešíte, co si počít s nadrozměrným nákladem? Váš problém snadno vyřeší teleskopické návěsy od S.I.T.S. Zlín. S přepravou extrémně dlouhých či širokých nákladů má firma mnohaleté zkušenosti. Nadstandardní náklad pro vás přepraví nejen v Česku, ale i v rámci celé Evropy.

Teleskopické návěsy přepraví každý náklad

Žádný náklad není problém s teleskopickými návěsy

Společnost S.I.T.S. Zlín bez problémů přepraví mimořádně dlouhý či široký náklad bezpečně na určené místo. Ať už se jedná o mobilní dům nebo dlouhé dřevo, teleskopické návěsy s prodloužitelnou nákladovou plochou umožňují přizpůsobit celou soupravu vašemu nákladu přímo na míru. Firma pro vás zajistí i plánování nejvhodnější trasy, vyřeší všechny logistické otázky, v případě potřeby disponuje i doprovodnými vozidly. Extrémně velký náklad můžete S.I.T.S. Zlín vždy svěřit s důvěrou.

Nadrozměrná přeprava

Nadměrná přeprava a profesionální přístup

Nadrozměrná přeprava je pro S.I.T.S každodenní zábavnou výzvou. S firmou ze Zlína vždy včas a bezpečně přepravíte jakékoliv zemědělské stroje, stavební konstrukce i hutní materiál. Snadno vyřešíte i přepravu obytných kontejnerů mobilních domů.

Obraťte se na odborníky na přepravu mimořádně velkých nákladů

136 zhlédnutí
Další PR články firmy
Přeprava nadrozměrných a těžkotonážních nákladů speciální technikou

Přeprava nadrozměrných a těžkotonážních nákladů speciální technikou

Čas od času nastanou situace, ve kterých je potřebné něco přestěhovat, něco někam doručit. A nemusí jít vždy o standardní náklad, ale doslova nadměrný či těžkotonážní. A takový náklad vyžaduje speciální techniku a specialisty, kteří vše bezpečně a v pořádku dopraví na místo určení. Tak jako firma S.I.T.S. Zlín, spol. s r.o.

Vydáno 01.11.2017

VÍCE