Hrotovická 1202
Třebíč 674 01
tel.: +420 568 844 537
email: pletex@pletex.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 13.12.2016
Topováno 23.02.2018

Česká firma PLETEX: výroba pletených čepic na zakázku

Hledáte pletenou čepici, která vás v zimě zahřeje, a navíc vypadá skvěle? Obraťte se na firmu PLETEX s.r.o., výroba pletených čepic je totiž naší parketou. Ať už potřebujete čepice na normální nošení, reklamní čepice či pletené klubové čepice, vyberte si v našem katalogu nebo si je u nás nechte vyrobit přesně podle vašeho přání. Neváhejte a využijte naše více než dvacetileté zkušenosti.

Pletené čepice mnoha barev

Výroba pletených čepic

Výroba pletených čepic a šál na zakázku se vám bude jistě hodit, ať už jste výrobce oblečení, sportovní klub, reklamní agentura či firma, která pro své zaměstnance chce pořídit firemní a pracovní čepice. Naše služby využijí také nejrůznější fanshopy. Rádi vám splníme všechny vaše požadavky a přání.

Naše pánské, dámské i dětské pletené čepice jsou originální a cenově přijatelné. Důraz klademe na perfektní zpracování a využíváme kvalitní certifikované materiály, které jsou zárukou příjemného nošení.

Vyrábíme také pletené čepice pro děti

Pletené čepice na zakázku

Jak si nechat vyrobit vlastní reklamní čepice, klubové čepice či klasické pletené čepice podle svých představ? Stačí, když nám napíšete e-mail s požadavky. My vám navrhneme řešení, vyrobíme vzorek a po vašem souhlasu začne samotná výroba pletených čepic. Pletené čepice si můžete vybrat také z našeho katalogu. Všechny výrobky doplníme dle přání vaším logem, nášivkami, značkami a etiketami.

Ať už potřebujete vyrobit stovky kusů nebo jen desítky čepic, obraťte se na nás. Na našem e-shopu si můžete rovněž koupit třeba i jen jednu čepici pro vaši osobní potřebu.

Vyberte si pletené čepice podle svých představ

131 zhlédnutí
Další PR články firmy
Výroba reklamního oblečení pro sportovní kluby a značky

Výroba reklamního oblečení pro sportovní kluby a značky

Prezentace sportovního klubu nebo fandění oblíbenému sportovnímu týmu sebou přináší také různé reklamní předměty. Jejich vyniknutí záleží hlavně na originalitě a provedení a nejlepší je něco co můžete nosit třeba na sobě. Jako třeba čepice nebo šály. A abyste mohli prezentovat konkrétní klub, stačí si je nechat vyrobit podle vašich představ a konkrétních požadavků. A o výrobu na míru se postará firma PLETEX s.r.o. z Třebíče.

Vydáno 09.03.2018

VÍCE
Výroba pletených reklamních čepic a šál

Výroba pletených reklamních čepic a šál

Toužíte po šále nebo čepici s názvem oblíbené hudební skupiny? Přemýšlíte, jak originálně propagovat vaši firmu? Každý skvělý nápad přispívá nejen ke kvalitní a originální reklamě, ale také k vysněnému úspěchu. Reklamních předmětů a propagačních materiálů je všude kolem nás spousta. Většinou se jedná o drobnosti v podobě klíčenek, hrníčků či plakátů. Ale vy potřebujete něco, co budou lidé nosit a ještě jim to bude slušet. Třeba pletené čepice nebo šály, na kterých se doslova vyjímá název vaší firmy, skupiny, zpěváka nebo sportovního klubu. A abyste si je nemuseli uplést sami, tak o to se postará česká firma PLETEX s.r.o., Třebíč.

Vydáno 08.01.2018

VÍCE