Ke schodům 1729/6
Praha 4 143 00
tel.: +420 241 760 820
email: info@bellaidea.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 13.12.2016
Topováno 19.05.2017

BELLA IDEA PRAHA poskytuje stylové návrhy interiérů podle moderních trendů

Vlastníte malý obchod nebo celý obchodní dům a hledáte někoho, kdo vám zařídí jeho interiér? Pokud chcete funkční návrh interiéru, do kterého se zákazníci rádi vracejí, neváhejte se obrátit na firmu BELLA IDEA PRAHA. Profesionálové s mnohaletými zkušenostmi v oboru se specializují na výrobu, dodání a následnou instalaci interiérů v obchodních domech a prodejnách.

Funkční interiér přímo pro vaši prodejnu

Kompletní realizace interiéru

V BELLA IDEA PRAHA uskuteční vaše představy o funkčním interiéru obchodu. Odborně poradí, navštíví vaši prodejnu a následně zpracují grafický 3D návrh. Společně s odborníky vždy najdete nejvhodnější řešení pro váš prostor. Poté obdržíte cenovou kalkulaci včetně časového harmonogramu. Veškeré práce provede BELLA IDEA PRAHA rychle, spolehlivě a precizně.

Interiéry – ukázky realizovaných projektů

Zvláštní požadavky na interiéry experty nezaskočí

Interiéry netypických rozměrů či atypické příslušenství nejsou pro profesionály z BELLA IDEA PRAHA žádným problémem. Výroba dokáže reagovat i na netradiční požadavky, je navíc velmi rychlá. Hlavním cílem je vždy maximálně vyjít vstříc vašim představám.

Z 3D návrhu interiérů získáte jasnou představu, jak bude výsledná realizace vypadat. Poté se jen stačí těšit na výsledný moderní interiér podle posledních trendů, který bude lépe reprezentovat vaši obchodní značku.

Návrhy interiérů a vizualizace ve 3D

77 zhlédnutí
Další PR články firmy