NV Engineering s.r.o. Stavebně technický průzkum Praha

Vydáno 19.12.2016
85 Zhlédnutí
Topováno 13.11.2017

NV Engineering Praha: Stavebně technický průzkum i diagnostika staveb

Stavíte a potřebujete někoho, kdo vám zajistí veškeré podpůrné služby? Technickou podporu v oblastech stavební činnosti a diagnostiky staveb vám poskytne firma NV Engineering s.r.o., která na českém stavebním trhu působí stabilně od roku 2008. Ať už jste investor, projekční či statická kancelář, realizační společnost nebo uživatel objektu, obraťte se na nás.

Diagnostiku staveb vám zajistí NV Engineering

Stavebně technický průzkum

Se zajišťováním stavebně technického průzkumu máme bohaté zkušenosti. Provádíme geologické průzkumy včetně posouzení základové spáry objektů, hloubení průzkumných vrtů pro IG účely, zajištění laboratorních analýz vzorků zemin, hornin a vody. Podle výsledků, které nám zjistí stavebně technický průzkum, navrhneme zesílení či podchycení nevyhovujících konstrukčních prvků. Postaráme se také o rešerše stavebně geologických a hydrogeologických prací.

NV Engineering: ceník našich služeb


Diagnostika staveb a stavebních konstrukcí

Naší další činností je diagnostika staveb. Provádíme pasportizace a repasportizace objektů, stavebně-historický i stavebně-technický průzkum stavebních konstrukcí. Zaměříme stávající stav objektu, během stavební činnosti se postaráme o monitoring a kontroling stavu konstrukce. Zajistíme také chemickou ochranu dřevěných konstrukcí. V oblasti diagnostiky staveb právě pracujeme na nových projektech. Jedná se například o Kulturní dům v Solnici a Objekt Povodí Vltavy v Havlíčkově Brodu. Nadále také probíhají dozory staveb a koordinace BOZP v Praze, Ústí nad Labem a Plzni.

Diagnostika staveb, stavební dozor i koordinace BOZP