PSP izoterm s.r.o.

Vydáno 02.01.2017
143 Zhlédnutí
Topováno 16.04.2018

Izolační panely pro stavebnictví i jiné využití vyrábí PSP Izoterm

Sendvičové panely pro stavebnictví, obytné kontejnery, chladicí či mrazicí boxy, automobilové nástavby nebo třeba izolace dodávek. Nejrůznější izolační panely vyrábí už od roku 1991 česká firma PSP Izoterm s.r.o. sídlící ve Vysokém Mýtě.

Kvalitní tepelnou izolaci vám zajistí PSP Izoterm

Tepelná izolace pro stavebnictví

Kvalitní izolace je ve stavebnictví důležitá. Proto pro vás vyrábíme sendvičové izolační panely za použití technologie lepení ve vakuovém lise nebo vstřikování do dutin. Takto vyrobené panely lze využít jako fasádní panely k zateplování budov. Můžete z nich sestavit chladicí či mrazicí boxy nebo malé stavby - prodejní stánky, průmyslové stavby či mobilní kontejnery pro distribuci chlazených potravin. Dále vyrábíme sendvičové izolační panely, které jsou součástí odvětrávacích zařízení ve skladech zeleniny nebo drůbežárnách.

Izolační panely pro stavebnictví


Tepelná izolace dodávek

Tepelná izolace není potřeba pouze ve stavebnictví, ale i v jiných odvětvích, například v dopravě. Naše výroba se tak soustředí i na sendvičové panely pro stavbu skříňových nástaveb na užitkové automobily. Na přání zákazníka do panelu můžeme zabudovat potřebné výztuhy pro chladící agregát, panty a závěry dveří, okopové profily, zařízení pro maso ve visu a další doplňky. Provádíme také dodatečné tepelné izolace dodávek všech typů a značek, které slouží k přepravě zboží rychle podléhajícího zkáze. Tuto izolaci zhotovujeme ze sendvičových panelů, které vlepujeme do nákladového prostoru a to tak, aby co nejpřesněji kopírovaly vnitřní obrysy izolovaného prostoru.

Izolační panely nebo izolace dodávek? Obraťte se na nás!