U Korečnice 2653
Uherský Brod 688 01
tel.: +420 734 511 150
email: info@mstorage.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 06.01.2017
Topováno 08.02.2018

Mobile Storage: pojízdné vybavení skladů i stacionární regály na míru

Žádný sklad se neobejde bez kvalitních pojízdných skladových zařízení a regálů. Jejich vývojem, výrobou a servisem se už více než dvacet let zabývá česká firma Mobile Storage s.r.o. Na trhu sice najdete mnoho prodejců paletových a policových regálů, my se však specializujeme na jejich mobilní verzi - pojízdné regály.

Moderní mobilní systémy zdvojnásobí kapacitu vašeho skladu

Pojízdné konzolové, paletové regály a stacionární regály

Každé skladování je specifické a vyžaduje odlišný přístup. Toho jsme si v naší firmě dobře vědomi, a proto vám vyrobíme skladové technologie přímo na míru. Podle vašich potřeb a požadavků jsme schopni navrhnout pojízdné regály pro volně ložený materiál i pojízdné paletové regály pro zboží na paletách. Dále vyrobíme pojízdné konzolové regály pro ukládání plošného a tyčového materiálu i regály na hutní materiál. Stejně tak pojízdné policové systémy a archivy pro ukládání archiválií a drobného zboží.

Pokud potřebujete regály bez pojezdu, můžeme vám vyrobit také stacionární regály, a to paletové, konzolové i policové či archivní regály.

Pojízdné regály vám vyrobíme na míru

Pojízdné regály pro různé využití

Naše pojízdné skladovací technologie i pevné regály mají mnoho možností využití. Uplatnění nachází zejména jako regály do mrazíren, ale také jako vybavení skladů ve strojírenství pro ukládání plechů, tyčového materiálu a svitků. Zejména paletové regály a mobilní systémy se používají také v potravinářském a farmaceutickém průmyslu. Poslouží rovněž jako regály na pneumatiky.

Vyrobit pro vás můžeme i stacionární regály.

Moderní regály zvýší efektivitu vašeho skladu

Naše moderní mobilní systémy pro skladování zdvojnásobí kapacitu vašeho skladu nebo zmenší skladový prostor na polovinu. Při správném užívání a servisu je životnost našich regálů i přes dvacet let. Po celou dobu zajišťuje náš odborný tým servis regálů, doplnění a modernizaci skladovacích systémů.

Můžete si objednat i pojízdné archivní regály

Další články z oboru

Nábytek pro dílny a sklady
Maloobchod, Montáž, Opravy a servis, Velkoobchod, Výroba
74 zhlédnutí
Další PR články firmy
Vyrábíme pojízdné regály pro pneumatiky

Vyrábíme pojízdné regály pro pneumatiky

V malebném městečku jménem Uherský Brod se nachází firma Mobile Storage s.r.o. Tato firma má ryze české kořeny a působí v oblasti vývoje, výroby a servisu pojízdných skladových zařízení. Pojízdné skladovací regály mohou mít různé využití. Naprosto zásadní roli hrají například při skladování pneumatik.

Vydáno 30.01.2018

VÍCE