SV - Elektro, s.r.o. elektromontáže a revize

Vydáno 05.01.2017
46 Zhlédnutí
Topováno 20.04.2017

SV-Elektro: Kvalitní elektromontáže a elektroinstalace ve vašem domě

Máte problémy s počítačovými, telefonními a jinými rozvody nebo potřebujete opravit elektrická zařízení ve vašem rodinném domě či firmě? Společnost SV-Elektro provádí kvalitní elektromontážní práce pro zákazníky v okresech Opava a Ostrava. Poskytneme vám komplexní servis v oblasti elektromontáže včetně elektroinstalace, revize a oprav elektrických spotřebičů či telekomunikačních zařízení.

Provádíme kvalitní elektromontáže v okresech Opava a Ostrava

Rozvodové elektroinstalace v domech i ve firmách

Díky kvalitní elektroinstalaci rozvodů budou vaše pokoje či firemní prostory perfektně osvětlené a veškeré elektrospotřebiče budou fungovat bez problémů. Zařízení pro výrobu a rozvod elektrické energie, které nainstaluje firma SV-Elektro, je kvalitní a spolehlivé. Postaráme se o elektroinstalaci přesně podle vašich představ – ať už jde o domovní, průmyslové či vytápěcí rozvody v okresech Opava a Ostrava.

Elektromontáže a elektroinstalace podle vašich představ


Elektromontáž a opravy elektrospotřebičů a elektrických nástrojů

Elektromontáž a oprava ovládací elektroniky zajištěná společností SV-Elektro je řešením vašich problémů s nefungujícími či poruchovými elektrospotřebiči. Pokud elektrická zařízení nefungují tak, jak by měla, budou po domluvě odborně zrevidována. Kontrolní služby SV-Elektro provádí u veškerých elektrických zařízení do 1000 V včetně ručního elektrického nářadí. SV-Elektro se postará také o veškerou elektromontáž telekomunikačních zařízení. Zprovoznění telefonů a počítačových rozvodů tak pro vás bude díky službám firmy snadné a bezproblémové. Dále zajistí také elektromontáž hromosvodů nebo anténních rozvodů, a to včetně jejich seřízení. Využijete-li našich služeb, můžete se spolehnout na komplexní servis i v případě poruch. SV -Elektro kromě elektromontáže zajišťuje i opravy a zkoušky elektrického nářadí, nástrojů a elektrospotřebičů.

Realizované práce v oblasti elektromontáže a elektroinstalace