V Růžovém údolí 556
Kralupy nad Vltavou 278 01
tel.: +420 315 617 311
email: elmep@elmep.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 10.01.2017
Topováno 26.04.2017

Automatizace provozu v rozmanitých průmyslových odvětvích od ELMEP

Bezpečnostní systémy, analyzační technika, automatizační technika, měření a regulace. Na průmyslové automatizace provozu se zaměřuje firma ELMEP s.r.o., která už řadu let poskytuje účinná systémová řešení pro průmyslové podniky. Společnost se specializuje na komplexní dodávky automatizační techniky - od návrhu přes projekt, vedení zakázky, softwarovou práci, montáže, uvedení do provozu a zaškolení zaměstnanců až po záruční i pozáruční servis.

ELMEP se postará o automatizaci vašeho provozu

Automatizační technika na míru

Ať už je předmětem vašeho zájmu analyzační technika, bezpečnostní systémy či nástroje měření a regulace, společnost ELMEP vám zajistí vše potřebné pro dokonalý chod vašeho provozu. Firma dodává produkty odběratelům z oboru lehkého i těžkého průmyslu, farmacie, chemie, energetiky, potravinářství, kosmetiky, automobilového průmyslu, vodohospodářství a dalších.

Kromě automatizace provozu poskytuje společnost ELMEP služby i v oblasti inženýringu a projektování, jako je stavební dozor, řízení výstavby, projektování, analýzy, posuzování rizik, studie a poradenství.

Automatizační technika včetně odborné montáže

Bezpečnostní systémy i měření a regulace zcela spolehlivě

V každém průmyslovém provozu je zapotřebí zajistit bezpečnost a ochranu zdraví. Firma ELMEP navrhuje, dodává a instaluje bezpečnostní systémy, které zajistí ochranu před nebezpečnými událostmi. Jsou to například hasící a ochlazovací systémy, kamerové systémy, elektronické zabezpečovací systémy, plynová detekce či elektronická požární signalizace.

Nepostradatelnou součástí automatizace provozu je také měření a regulace fyzikálních veličin, které ovlivňují řízení. I v této oblastí společnost ELMEP spolupracuje s nejvýznamnějšími světovými výrobci a navrhuje tak optimální řešení pro každý projekt.

Měření a regulace

Další články z oboru

Elektroinstalační práce
Montáž, Řemesla
, Elektronické zabezpečovací systémy a příslušenství
Montáž, Opravy a servis, Velkoobchod
, Kontrolní a bezpečnostní zařízení
Montáž, Opravy a servis, Velkoobchod
, Měřicí a regulační technika
Montáž, Opravy a servis, Služby, Velkoobchod
, Vzduchotechnika, klimatizace a ventilace
Montáž, Opravy a servis, Velkoobchod
144 zhlédnutí
Další PR články firmy
Komplexní dodávky a služby v oblasti automatizační techniky

Komplexní dodávky a služby v oblasti automatizační techniky

Služby v oblasti automatizační techniky jsou žádané především v různých průmyslových odvětvích. Obsahem jsou nejen projekty, ale také komplexní vedení zakázek, softwarové práce, montáže, servis atd. Profesionální spolupráci s týmem techniků z různých oblastí činností vám poskytne firma ELMEP s.r.o.

Vydáno 17.02.2018

VÍCE
Komplexní služby v oblasti automatizační techniky nabízí česká firma ELMEP

Komplexní služby v oblasti automatizační techniky nabízí česká firma ELMEP

Průmyslová automatizace by měla být v dnešní době základem všech společností, které chtějí udržovat krok s nejmodernějšími postupy a trendy. Komplexní služby v oblasti automatizační techniky poskytuje česká firma ELMEP, která sídlí v Kralupech nad Vltavou. Společnost ELMEP nabízí analyzační techniku, bezpečností systémy, měření a regulace, řídicí systémy či různé projekční práce na míru pro obory těžkého i lehkého průmyslu.

Vydáno 22.03.2016

VÍCE