Masarykovo náměstí 19/18
Zábřeh 789 01
tel.: +420 583 415 220
email: klubenergy@seznam.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 20.01.2017
Topováno 16.10.2017

CELOMED: Zelené potraviny a přírodní produkty pro vaše zdraví

Spirulina, acai, maca. Že vám to nic neříká? Jde o zelené potraviny, tedy čistě přírodní produkty s vysokým obsahem živin, vitaminů, minerálů a dalších látek prospěšných pro lidský organismus. Díky tomu zelené potraviny blahodárně působí na zdraví člověka. Vyzkoušejte jejich účinky i vy a objednejte si tyto přírodní produkty u společnosti CELOMED s.r.o..

Spirulina je nejlepším zdrojem rostlinných, dobře vstřebatelných bílkovin

Zelené potraviny dodají tělu vitalitu

V našem širokém sortimentu najdete nejrůznější přírodní produkty a doplňky stravy, třeba HAWAII SPIRULINA POWDER. Jde o doplněk stravy z havajské spiruliny, která je nejlepším zdrojem rostlinných, dobře vstřebatelných bílkovin. Vašemu tělu dodá zdraví a vitalitu.

Pozornost si zaslouží i další zelené potraviny, třeba acai. Jde o plody brazilské palmy, které obsahují vitamíny, minerály, bílkoviny, ale především antioxidanty. Zajistí tak zvýšení aktivity antioxidačních mechanismů v těle, čímž velmi přispívají zdraví. V našem sortimentu najdete acai v doplňku stravy Organic Acai.

Zelené potraviny: spirulina i acai

Přírodní produkty pro vaše zdraví

Mezi populární zelené potraviny patří také maca, rostlina z peruánských And. Obsahuje stopové prvky, vitamíny, aminokyseliny a další zdraví prospěšné látky. Po staletí se používá v tradičním léčitelství a přírodní produkty z ní najdete i u nás, třeba doplněk stravy Organic Maca powder.

Vašemu zdraví prospějí také jiné přírodní produkty z našeho sortimentu, například Energy – Betafit. Obsahuje červenou řepu a kopřivu dvoudomou, takže přirozenou cestou posiluje a čistí organismus.

CELOMED: zelené potraviny a přírodní produkty

80 zhlédnutí
Další PR články firmy
Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.

Vydáno 04.02.2018

VÍCE
Nedaří se vám zhubnout? Pomůže vám akupunktura

Nedaří se vám zhubnout? Pomůže vám akupunktura

Je tu jaro a s ním i nová sezóna plavek. Snažíte se každý rok držet dietu, ale výsledek není nikdy trvalý? Pak vyzkoušejte metodu centra Klub Energy. Akupunktura na hubnutí představuje zdravý a bezbolestný způsob jak shodit přebytečná kila. Navíc bez jo-jo efektu.

Vydáno 14.04.2015

VÍCE
Jak na dokonalou pleť? S přírodními produkty Beauty Energy

Jak na dokonalou pleť? S přírodními produkty Beauty Energy

Každá žena touží po dokonalé pleti. Cesta k ní vede přes porozumění vlastnímu tělu. Tělo a mysl jsou totiž propojené součásti a jedině jejich harmonie vede ke zdraví celého organismu. Tento poznatek je základem filozofie firmy ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., která vyrábí přírodní produkty, potravinové doplňky, zelené potraviny i bylinné koncentráty pro péči o pleť i tělo.

Vydáno 10.01.2017

VÍCE
Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Chlorela, spirulina, mladý ječmen a další. Co mají společného? Jsou to takzvané zelené potraviny, které obsahují obrovské množství živin prospěšných pro lidský organismus. Vyzkoušejte jejich účinky i vy! Kvalitní zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi vyrábí společnost Energy.

Vydáno 18.05.2016

VÍCE
Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago

Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago

Medicínský přístroj Sensitiv Imago je unikátní zařízení sloužící k neinvazivnímu komplexnímu biorezonančnímu vyšetření, přímé léčbě organismu i k výběru preparátů vhodných k cílené léčbě.

Vydáno 04.02.2014

VÍCE