Ke Karlovu 731
Ivančice - Němčice 664 91
tel.: +420 546 451 297
email: info@ivaplast.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 17.02.2017
Topováno 10.07.2017

Plastová okna a okenní doplňky s důrazem na kvalitu a příznivou cenu

Společnost IVAPLAST s.r.o. se sídlem v Ivančicích u Brna se již 20 let zabývá výrobou, montáží a poradenstvím v oblasti plastových oken a okenních doplňků. Svým klientům z Brna, Ivančic a dalších měst a krajů poskytuje nadstandardní přístup při výběru a montáži plastových oken, rovněž zajišťuje zaměření a poradenství na místě zdarma včetně bezplatného vypracování cenové kalkulace. Kromě samotné výroby a montáže zajistí demontáž starých oken, zednické práce, dopravu výrobků i odvoz odpadu.

plastová okna, rolety a žaluzie

Plastová okna z profilů REHAU

Okna společnosti IVAPLAST vynikají svou dlouhou životností, snadnou údržbou i nadprůměrnými tepelnými a akustickými vlastnostmi. Díky nim se vložené prostředky brzy vrátí ve formě úspor nákladů na topení, které často dosahují až 30 %. Firma používá plastová okna z profilů REHAU. Jde o moderní profily, za kterými stojí více než 40 let vývoje. Při výrobě plastových oken z uvedených profilů se využívají nejmodernější technologie, díky kterým vynikají okna po estetické i technické stránce

Plastová okna s nadprůměrnými tepelnými i akustickými vlastnostmi

Geneo Letecká technologie

V portfoliu plastových oken naleznete produkty „Standard Klasik“, Brillant 70 Nejlepší styl“ i „Geneo Letecká technologie“, který patří do nejvyšší třídy. Při výrobě plastových oken GENEO se používá moderní technicky vyspělý materiál RAU-FIPRO, který se současně využívá v letectví a ve Formuli 1. Plastová okna GENEO poskytují nevídanou energetickou úsporu, profil je 6 komorový o šířce 86 mm a s trojsklem. Díky tomu jsou parametry tepelné izolace vynikající, stejně jako tuhost a stabilita. Díky trvanlivosti konstrukce a stálosti barev je poskytována záruka až 10 let.

Firma IVAPLAST chystá své portfolio produktů doplnit o nový model – Rehau Synego. Ten bude vynikat rovněž trojsklem, dále kvalitním 7 komorovým systémem o šířce 80 mm. Díky tomu bude svými parametry odpovídat prvotřídním oknům GENEO, bude však cenově dostupnější.

Geneo Letecká technologie – plastová okna nejvyšší kvality

Okenní doplňky a příslušenství

Kromě samotné výroby a montáže plastových oken poskytuje firma i širokou paletu okenních doplňků a příslušenství. K dispozici jsou klientům např. vnitřní okenní postformingové parapety či venkovní hliníkové ohýbané parapety, které jsou novinkou na českém trhu. Rovněž si vyberete z mnoha různých žaluzií, sítí proti hmyzu či roletového systému.

Díky mnohaletým zkušenostem výroby plastových oken mají zákazníci i Ivančic, Brna i dalších míst jedinečnou možnost získat kvalitní plastová okna s dlouhou životností za přijatelnou cenu.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.ivaplast.cz

65 zhlédnutí
Další PR články firmy
Vchodové i interiérové dveře z odolných materiálů

Vchodové i interiérové dveře z odolných materiálů

Přejete si cítit se doma v bezpečí? V tom případě si pořiďte kvalitní vchodové dveře. Vstup do domu by neměl pouze dobře vypadat, musí i splňovat svůj hlavní účel – nevpustit žádného nezvaného hosta. Firma IVAPLAST s.r.o. Ivančice vám zajistí takové dveře s perfektním vzhledem, na které se můžete spolehnout.

Vydáno 08.02.2017

VÍCE
Střešní okna a zimní zahrady pro maximální komfort bydlení

Střešní okna a zimní zahrady pro maximální komfort bydlení

Střešní okna stejně jako zimní zahrady jsou důležité nejen z hlediska svých izolačních vlastností. Jsou významným estetickým i funkčním prvkem každého bydlení. Kvalitní střešní okna i zimní zahrady přináší interiérovým i exteriérovým prostorům oživující prvek, který se navíc pyšní mnohaletou životností. Společnost IVAPLAST s.r.o., sídlící v Ivančicích u Brna, se zabývá mimo jiné právě výrobou, prodejem a montáží střešních plastových i dřevěných oken a zimních zahrad, které rozšíří obytnou plochu vašeho domu.

Vydáno 13.02.2017

VÍCE