Objízdná 1898 (areál Moravan, budova 41)
Otrokovice 765 02
tel.: +420 577 932 683
email: machu@montema.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 24.01.2017
Topováno 19.05.2017

Montáž a demontáž výrobních linek i zařízení zajistí MONTEMA Otrokovice

Specialistou na montáž a demontáž výrobních linek, technologií a technologických celků je firma MONTEMA, spol. s.r.o. z Otrokovic. Montujeme technologické celky, výrobní linky, zařízení, stroje, ocelové konstrukce i potrubní rozvody. Kvalitní a rychlou montáž i demontáž zajišťuje tým zkušených techniků. Své služby poskytujeme po celé České republice.

Provádíme montáže a demontáže výrobních linek

Technologické celky, výrobní linky – montáž a demontáž

Postaráme se o veškeré montážní práce. Provádíme montáž a demontáž technologických celků a technologií, jako jsou stroje, zařízení a výrobní linky pro nejrůznější provozy ve stavebním, chemickém i potravinářském průmyslu. Montujeme také elektrozařízení, potrubí a potrubní průmyslové rozvody, ocelové konstrukce, haly a další stavby, ale i vzduchotechnická zařízení.

K našim spokojeným zákazníkům patří mnohé významné společnosti, například Siemens, Mitas a.s. nebo Continental Barum Otrokovice.

MONTEMA: montáže a demontáže

Výrobní linky MONTEMA: Odbornost a kvalita prováděných prací

Děláme vše proto, abyste s našimi službami byli vždy spokojení. Od roku 2006 jsme držitelem certifikátu jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009 na výrobu a montáž ocelových konstrukcí. Podmínky této normy trvale dodržujeme a pravidelně provádíme recertifikační audity. Naši zaměstnanci jsou navíc pravidelně proškolováni a mají mnoho praktických zkušeností, takže se postarají o profesionální, kvalitní a rychlé zvládnutí všech montážních prací.

Certifikáty a oprávnění pro montáže a demontáže

78 zhlédnutí
Další PR články firmy
Potrubní průmyslové rozvody zajistí firma MONTEMA z Otrokovic

Potrubní průmyslové rozvody zajistí firma MONTEMA z Otrokovic

Firma MONTEMA, spol. s.r.o. sídlí v Otrokovicích a poskytuje kompletní služby v oblasti průmyslových odvětví, jako je gumárenství, strojírenství, stavebnictví, potravinářství a chemický průmysl. Zabývá se službami, prací i dodávkou materiálu. Zaměřuje se na potrubní průmyslové rozvody.

Vydáno 13.02.2018

VÍCE
Stěhování strojů je naší doménou

Stěhování strojů je naší doménou

Společnost Montema Otrokovice provádí nejrůznější montážní práce, jako je například stěhování strojů, montáže ocelových konstrukcí, technologických celků a výrobních linek v rozličných odvětvích průmyslu. Nejčastěji se jedná o gumárenství, strojírenství nebo stavební, chemický a potravinářský průmysl.

Vydáno 03.03.2015

VÍCE
Vyrobíme a smontujeme ocelové konstrukce i potrubí. Demontujeme, stěhujeme a montujeme stroje a technologické zařízení

Vyrobíme a smontujeme ocelové konstrukce i potrubí. Demontujeme, stěhujeme a montujeme stroje a technologické zařízení

Dnes je těžké najít spolehlivou firmu, která svou práci odvádí kvalitně, rychle a s úctou k zákazníkovi. Montema Otrokovice však k těmto vzácným firmám patří. Klade důraz na kvalitu provedení práce, profesionalitu svých zaměstnanců a vstřícnost k přáním a požadavkům zákazníků. Hledáte-li tedy někoho, kdo montuje ocelové konstrukce, stěhuje či montuje stroje a zařízení, montuje potrubí nebo provádí zakázkovou zámečnickou výrobu, už nehledejte.

Vydáno 20.02.2014

VÍCE