MONTEMA, spol. s r.o.
Výroba a montáž ocelových konstrukcí

Výroba a montáž ocelových konstrukcí

Výroba a montáž ocelových konstrukcí a stavebních zámečnických výrobků

Stěhování strojů a strojních zařízení

Stěhování strojů a strojních zařízení

Stěhování strojů a technologií ve výrobních provozech

Montáž a demontáž technologických celků

Montáž a demontáž technologických celků

Montáž a demontáž technologických celků a zařízeníVydáno 24.01.2017
89 Zhlédnutí
Topováno 19.05.2017

Montáž a demontáž výrobních linek i zařízení zajistí MONTEMA Otrokovice

Specialistou na montáž a demontáž výrobních linek, technologií a technologických celků je firma MONTEMA, spol. s.r.o. z Otrokovic. Montujeme technologické celky, výrobní linky, zařízení, stroje, ocelové konstrukce i potrubní rozvody. Kvalitní a rychlou montáž i demontáž zajišťuje tým zkušených techniků. Své služby poskytujeme po celé České republice.

Provádíme montáže a demontáže výrobních linek

Technologické celky, výrobní linky – montáž a demontáž

Postaráme se o veškeré montážní práce. Provádíme montáž a demontáž technologických celků a technologií, jako jsou stroje, zařízení a výrobní linky pro nejrůznější provozy ve stavebním, chemickém i potravinářském průmyslu. Montujeme také elektrozařízení, potrubí a potrubní průmyslové rozvody, ocelové konstrukce, haly a další stavby, ale i vzduchotechnická zařízení. K našim spokojeným zákazníkům patří mnohé významné společnosti, například Siemens, Mitas a.s. nebo Continental Barum Otrokovice.

MONTEMA: montáže a demontáže


Výrobní linky MONTEMA: Odbornost a kvalita prováděných prací

Děláme vše proto, abyste s našimi službami byli vždy spokojení. Od roku 2006 jsme držitelem certifikátu jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009 na výrobu a montáž ocelových konstrukcí. Podmínky této normy trvale dodržujeme a pravidelně provádíme recertifikační audity. Naši zaměstnanci jsou navíc pravidelně proškolováni a mají mnoho praktických zkušeností, takže se postarají o profesionální, kvalitní a rychlé zvládnutí všech montážních prací.

Certifikáty a oprávnění pro montáže a demontáže