Zátiší 2488
Rakovník II 269 01
tel.: +420 313 517 276
email: info@fronek.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 03.02.2017
Topováno 30.10.2017

Dopravní stavby zajistí ověřená firma – od zemních prací a oprav silnic po demolice

Hledáte spolehlivou a ověřenou stavební firmu, která vám může zaručit zkušenosti s rekonstrukcemi komunikací, pokládáním asfaltu, demolicemi a zemními pracemi? Potřebujete kvalitně vyrobené drcené kamenivo či asfalt nebo přepravit stavební stroje a sypký materiál? O vše se za vás postará společnost Froněk, která se dopravním stavebnictvím zabývá už od roku 1993.

Opravu silnic a zemní práce obstará firma Froněk

Opravy silnic, dopravní stavby i zatěžovací zkoušky

Česká firma Froněk se zaměřuje především na stavební práce v oblasti dopravy a komunikací. Její zaměstnanci mají mnohaleté zkušenosti s opravami silnic včetně menších místních komunikací, s rekonstrukcí parkovišť, chodníků, polních a lesních cest i nádvoří v průmyslových objektech. Kromě samotné stavby a oprav silnic firma zajišťuje také měření nerovností, statické zatěžovací zkoušky a zkoušky asfaltových směsí.

Froněk - Přehled činností v oblasti dopravních staveb

Dodavatelství stavebních materiálů, zemní práce a demolice budov

Další činností, které se firma Froněk už tradičně věnuje, je výroba drceného kameniva v kamenolomu Brant a výroba hutněných asfaltových směsí na obalovně Brant. Pokud tedy sháníte kvalitního a spolehlivého dodavatele stavebních materiálů vyráběných ve vlastních závodech, je pro vás Froněk ideální volbou. Zajištěné budete mít kromě nákupu také dopravu a potřebné zemní práce.

Společnost Froněk a její zaměstnanci vám mohou být k dispozici i pokud jde o demolice starých budov a objektů. Firma je dostatečně technicky vybavená na veškeré práce spojené s demolicemi. Nemusí vám dělat starosti ani materiálový odpad – veškerá suť, betonová i asfaltová, bude odvezena na skládku, případně připravena k recyklaci.

Realizované zemní práce a opravy silnic

81 zhlédnutí
Další PR články firmy
Stavební společnost Froněk: Dopravní stavby i prodej asfaltové směsi či drceného kameniva

Stavební společnost Froněk: Dopravní stavby i prodej asfaltové směsi či drceného kameniva

Dopravní stavby, výstavba pozemních komunikací nebo inženýrské stavby. To a mnohem víc patří do výčtu činností české stavební společnosti Froněk. Na českém trhu působí od roku 1993, a to převážně v oblasti středních, západních a severních Čech.

Vydáno 08.02.2016

VÍCE