Pasteurova 10 (OD Senimo)
Olomouc 772 00
tel.: +420 603 272 972
email: senimorega@probit.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 16.02.2017
Topováno 20.02.2018

Interiérové dekorace, které vytvoří z vašeho domu ideální domov

Každý interiér si zaslouží zútulnění prostřednictvím vkusných designových prvků. Některé interiérové dekorace jsou navíc i praktické. Řeč je o stínící technice, jako jsou například závěsy, látkové rolety, římské rolety nebo panelové posuvné stěny. Pokud máte zájem posunout své bydlení o úroveň výš, obraťte se na společnost REGA interier.

Římské rolety, záclony a další interiérové dekorace obzvláštní každý prostor

Závěsy, záclony či látkové rolety pomáhají k soukromí i lepšímu vzhledu pokoje

Firma REGA interier dodává interiérové dekorace do bytů, domů, kanceláří i jakýchkoli jiných prostor. V sortimentu najdete následující produkty:

- římské rolety
- látkové rolety
- závěsy
- záclony
- vertikální žaluzie
- plisé
- panelové posuvné stěny
- textilní doplňky
- dekorační látky
- záclonové tyče a kolejnice
- tapety

Všechny produkty můžete vybírat podle svých představ v různých vzorech i barvách. Při výrobě se používají kvalitní nehořlavé látky odrážející slunce.

Společnost zajišťuje kompletní realizaci, která zahrnuje odborné poradenství, zaměření zakázky, návrh možností realizace, zhotovení zboží, montáž i aranžmá. Showroom najdete v Olomouci.

Interiérové dekorace do každého prostoru

Vyberte si interiérové dekorace podle svých potřeb

Někdy je potřeba pokoj zatemnit, jindy je naopak žádoucí nechat proniknout dovnitř co nejvíce světla. V REGA interier pořídíte přesně to, co vyžaduje právě váš interiér. Vyberte si z řady produktů a spojte tak účinnost a dekorativnost.

Římské rolety poskytnou příjemné přítmí a zmodernizují vaši domácnost, látkové rolety pak umožňují maximální komfort stínění i v kancelářích. Klasické závěsy oceníte díky skvělému vzhledu, schopnosti zatemnění, zateplení i odhlučnění. Správně zvolené záclony vám poskytnou soukromí, aniž by vám ubíraly světlo. Pro zastínění velkých oken či dveří jsou pak ideální panelové posuvné stěny.

REGA interier – více než 20 let zkušeností a spolupráce s bytovými designery

186 zhlédnutí
Další PR články firmy
Kompletní dodávka žaluzií a záclon včetně tyčí a kolejnic - Olomouc

Kompletní dodávka žaluzií a záclon včetně tyčí a kolejnic - Olomouc

Žaluzie, záclony, závěsy, to všechno přináší do našeho domova útulnost. Díky tomu se doma cítíme příjemně, máme zde pocit bezpečí a osobně se nám to líbí. Těmito prvky vybavíte jak moderní dům, tak kancelář, každý pokoj, žaluzie a záclony se hodí kamkoliv.

Vydáno 20.12.2017

VÍCE