Václav Turek Podlahářství

Vydáno 22.02.2017
49 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017

Podlahové centrum Lanškroun - Kvalitní plovoucí podlahy i přírodní linoleum

Zvažujete pořízení nové podlahy? Možná dáváte přednost levným podlahám nebo vám naopak jde spíše o luxus a kvalitu. V podlahovém centru v Lanškrouně si vždy vyberete. Firma Podlahy Turek Lanškroun poskytuje svým klientům plovoucí podlahy, PVC podlahy, přírodní linoleum a další typy podlah již více než 20 let.

Plouvoucí podlaha je od dřevěné téměř k nerozeznání

Laminátové i dřevěné plovoucí podlahy

Podlahové centrum zajišťuje ve svém internetovém i kamenném obchodě prodej plovoucích podlah. K dispozici jsou jak levnější laminátové plovoucí podlahy, tak klasické dřevěné, které jsou trochu dražší. Zákazník si vybere z široké škály výrobců, barevných odstínů i vzorů. Plovoucí podlahy z laminátu věrně imitují texturu dřeva a na první pohled jsou k nerozeznání.

Prodej podlahových krytin v Lanškrouně


PVC podlahy a přírodní linoleum

Kromě plovoucích podlah prodává firma Podlahy Turek Lanškroun také PVC podlahy i přírodní linolea. Klient si vybere přesně podle svých preferencí a finančních možností. PVC podlahy se pyšní vysokou kvalitou zpracování. Jsou odolné, dobře imitují přírodní materiály, snadno se udržují a nedeformují se. Stále oblíbenější jsou také podlahy z přírodního linolea. Vynikají především svými hygienickými a antialergickými vlastnostmi.

Plovoucí podlahy, PVC, přírodní linoleum i korkové podlahy


Podlahy Turek Lanškroun má v sortimentu i další druhy podlah

Cílem společnosti Podlahy Turek v Lanškrouně je pokrýt co nejširší sortiment v oblasti podlahových krytin. Klienti mají na výběr i z mnoha typů a vzorů masivních dřevěných podlah, korkových podlah či vinylových podlah.