Václavské nám. 1
Praha 1 110 00
tel.: +420 461 313 111
email: abner@abner.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 28.02.2017
Topováno 16.12.2017

Zpracování nerezového materiálu laserem, moderními lisy a další služby

Potřebujete zajistit řezání laserem nebo svařování nerezu? Od toho je tu společnost ABNER a.s.. Zajišťujeme laserové řezání, ohýbání plechu, svařování a broušení nerezového materiálu - vše precizně a bezchybně.

Zajistíme řezání laserem i ohýbání plechu

Od stříbrnické dílny k řezání laserem

Historie naší společnosti sahá až do roku 1880, kdy byla založena stříbrnická dílna na výrobu cigaretových pouzder, pudřenek a dalších drobností. Za víc než 130 let jsme ušli dlouhou cestu plnou modernizace a nových technologií. Jedno nám ale zůstalo, a to chuť dělat poctivou práci a hýčkat si naše věrné klienty. I pro budeme rádi, pokud se do jejich dlouhé řady zařadíte i vy.

Jaké služby pro vás rádi zajistíme?

- svařování nerezu v ochranné argonové atmosféře
- broušení nerezového materiálu a sjednocování povrchů
- ohýbání plechu na ohraňovacích lisech TRUMPF a AMADA
- nestandardní produkty podle návrhu klienta
- další atypická výroba na míru

Vyberte si ze širokého sortimentu našich služeb

Řezání laserem s přesností na milimetry

Zaměřujeme se také na řezání laserem. Technologie CNC od firmy Bystronic nám umožňuje vždy řezat precizně s přesností na desetiny milimetrů. Vybrat si můžete z velikostí s řeznou plochou maximálně do 3000 x 1500 mm. Stavební plechy pak řežeme do maximální tloušťky 12 mm a nerezové plechy do 8 mm.

Naše služby mají mnoho výhod. Patří mezi ně trvanlivost zpracovaných výrobků, stejně jako jejich prodloužená záruční lhůta. Dáváme si záležet také na vysoké úrovni a kvalitě zpracování a mezi naše přednosti patří velmi dobrý poměr mezi cenou a výkonem našich technologií.

Rádi vám splníme i jakákoliv specifická přání

121 zhlédnutí
Další PR články firmy
Tabletové systémy pro nemocniční zařízení od společnosti ABNER, a.s.

Tabletové systémy pro nemocniční zařízení od společnosti ABNER, a.s.

Společnost ABNER, a.s. je vašim partnerem v oblasti gastronomie. Nabízí tabletové systémy, které jsou vhodné pro všechna nemocniční zařízení. Zabývají se výrobou a vývojem nerezového gastro zařízení, vyrábí tabletové systémy pro nemocnice, najdete u nich tlakové patrony nebo termoporty a podnosy.

Vydáno 17.02.2018

VÍCE
ABNER, to je gastrozařízení pro všechny kuchyně a jídelny

ABNER, to je gastrozařízení pro všechny kuchyně a jídelny

Zajistit správnou teplotu, chuť i vzhled jídla při jeho podávání je pro spokojenost strávníků velmi důležité. A je potřeba k tomu mít to správné gastrozařízení, které vám přepravu i vydávání jídla usnadní. Firma ABNER proto vyrábí a dodává kvalitní zařízení z nerezu, které je pro přepravu a servírování pokrmů tím nejlepším řešením. Naše gastrozařízení a potřeby se hodí pro všechny velkokuchyně, jídelny a další místa s výdejem jídla.

Vydáno 09.05.2016

VÍCE
THERMOLINE – optimální způsob řešení transportu stravy

THERMOLINE – optimální způsob řešení transportu stravy

Řešíte neustále jak dopravit ke strávníkovi jeho porci jídla co nejrychleji? Chcete, aby byla zachována její optimální teplota a vzhled? Potřebujete transportovat porce na delší vzdálenosti?

Vydáno 19.03.2015

VÍCE