Václavské nám. 1
Praha 1 110 00
tel.: +420 461 313 111
email: abner@abner.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 28.02.2017
Topováno 16.12.2017

Zpracování nerezového materiálu laserem, moderními lisy a další služby

Potřebujete zajistit řezání laserem nebo svařování nerezu? Od toho je tu společnost ABNER a.s.. Zajišťujeme laserové řezání, ohýbání plechu, svařování a broušení nerezového materiálu - vše precizně a bezchybně.

Zajistíme řezání laserem i ohýbání plechu

Od stříbrnické dílny k řezání laserem

Historie naší společnosti sahá až do roku 1880, kdy byla založena stříbrnická dílna na výrobu cigaretových pouzder, pudřenek a dalších drobností. Za víc než 130 let jsme ušli dlouhou cestu plnou modernizace a nových technologií. Jedno nám ale zůstalo, a to chuť dělat poctivou práci a hýčkat si naše věrné klienty. I pro budeme rádi, pokud se do jejich dlouhé řady zařadíte i vy.

Jaké služby pro vás rádi zajistíme?

- svařování nerezu v ochranné argonové atmosféře
- broušení nerezového materiálu a sjednocování povrchů
- ohýbání plechu na ohraňovacích lisech TRUMPF a AMADA
- nestandardní produkty podle návrhu klienta
- další atypická výroba na míru

Vyberte si ze širokého sortimentu našich služeb

Řezání laserem s přesností na milimetry

Zaměřujeme se také na řezání laserem. Technologie CNC od firmy Bystronic nám umožňuje vždy řezat precizně s přesností na desetiny milimetrů. Vybrat si můžete z velikostí s řeznou plochou maximálně do 3000 x 1500 mm. Stavební plechy pak řežeme do maximální tloušťky 12 mm a nerezové plechy do 8 mm.

Naše služby mají mnoho výhod. Patří mezi ně trvanlivost zpracovaných výrobků, stejně jako jejich prodloužená záruční lhůta. Dáváme si záležet také na vysoké úrovni a kvalitě zpracování a mezi naše přednosti patří velmi dobrý poměr mezi cenou a výkonem našich technologií.

Rádi vám splníme i jakákoliv specifická přání

115 zhlédnutí
Další PR články firmy
ABNER, to je gastrozařízení pro všechny kuchyně a jídelny

ABNER, to je gastrozařízení pro všechny kuchyně a jídelny

Zajistit správnou teplotu, chuť i vzhled jídla při jeho podávání je pro spokojenost strávníků velmi důležité. A je potřeba k tomu mít to správné gastrozařízení, které vám přepravu i vydávání jídla usnadní. Firma ABNER proto vyrábí a dodává kvalitní zařízení z nerezu, které je pro přepravu a servírování pokrmů tím nejlepším řešením. Naše gastrozařízení a potřeby se hodí pro všechny velkokuchyně, jídelny a další místa s výdejem jídla.

Vydáno 09.05.2016

VÍCE
THERMOLINE – optimální způsob řešení transportu stravy

THERMOLINE – optimální způsob řešení transportu stravy

Řešíte neustále jak dopravit ke strávníkovi jeho porci jídla co nejrychleji? Chcete, aby byla zachována její optimální teplota a vzhled? Potřebujete transportovat porce na delší vzdálenosti?

Vydáno 19.03.2015

VÍCE