Miroslav Slabihoudek Zemní práce Praha západ

Vydáno 01.03.2017
109 Zhlédnutí
Topováno 13.12.2017

Zemní práce Praha – výkop, prodej štěrku i recyklace stavebních odpadů

Společnost Miroslav Slabihoudek poskytuje kompletní zemní a výkopové práce. Stavíte a potřebujete se zbavit vzniklého odpadu? Neváhejte a obraťte se na firmu, která sídlí v Mníšku pod Brdy, ale své služby poskytuje zákazníkům z širokého okolí. Otázka recyklace stavebních odpadů už vás nemusí dále trápit.

Postaráme se komplexně o zemní práce a výkopové práce

Kvalitní technika je pro výkopové a zemní práce klíčová

Recyklace stavebních odpadů i samotné zemní práce vyžadují odolnou, spolehlivou a kvalitní techniku. Firma Miroslav Slabihoudek disponuje moderními stroji, jako jsou rypadla, nakladače, minibagry a další nákladní vozy. Využívá ZRH kladiva, hydraulické ruky nebo kontejnéry. V případě potřeby využije své čelisťové drtiče, plošiny, dvousítné třídiče nebo traktory. Díky tomuto vybavení, bohatým zkušenostem a profesionálním zaměstnancům společnost může zaručit bezproblémový průběh každé zakázky.

Zemní práce Praha – prodej štěrku, písku a zeminy, likvidace i recyklace stavebních materiálů


Zemní práce Praha – komplexní služby

Většina stavebních činností produkuje velké množství odpadu. Společnost Miroslav Slabihoudek se o tento nepotřebný materiál však postará rychle, jednoduše a výhodně. Kromě veškerých zemních a výkopových prací poskytuje také služby likvidace a recyklace stavebních odpadů. Možný je zde ale i prodej štěrku, zeminy a písků, nebo například řezání asfaltu, pěchování zeminy či pronájem stavebních buněk a jímek.

Výkopové a zemní práce Miroslav Slabihoudek