Průmyslová 1025
Mníšek pod Brdy 252 10
tel.: +420 603 493 038
email: m.slabihoudek@seznam.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 01.03.2017
Topováno 13.12.2017

Zemní práce Praha – výkop, prodej štěrku i recyklace stavebních odpadů

Společnost Miroslav Slabihoudek poskytuje kompletní zemní a výkopové práce. Stavíte a potřebujete se zbavit vzniklého odpadu? Neváhejte a obraťte se na firmu, která sídlí v Mníšku pod Brdy, ale své služby poskytuje zákazníkům z širokého okolí. Otázka recyklace stavebních odpadů už vás nemusí dále trápit.

Postaráme se komplexně o zemní práce a výkopové práce

Kvalitní technika je pro výkopové a zemní práce klíčová

Recyklace stavebních odpadů i samotné zemní práce vyžadují odolnou, spolehlivou a kvalitní techniku. Firma Miroslav Slabihoudek disponuje moderními stroji, jako jsou rypadla, nakladače, minibagry a další nákladní vozy. Využívá ZRH kladiva, hydraulické ruky nebo kontejnéry. V případě potřeby využije své čelisťové drtiče, plošiny, dvousítné třídiče nebo traktory. Díky tomuto vybavení, bohatým zkušenostem a profesionálním zaměstnancům společnost může zaručit bezproblémový průběh každé zakázky.

Zemní práce Praha – prodej štěrku, písku a zeminy, likvidace i recyklace stavebních materiálů

Zemní práce Praha – komplexní služby

Většina stavebních činností produkuje velké množství odpadu. Společnost Miroslav Slabihoudek se o tento nepotřebný materiál však postará rychle, jednoduše a výhodně. Kromě veškerých zemních a výkopových prací poskytuje také služby likvidace a recyklace stavebních odpadů. Možný je zde ale i prodej štěrku, zeminy a písků, nebo například řezání asfaltu, pěchování zeminy či pronájem stavebních buněk a jímek.

Výkopové a zemní práce Miroslav Slabihoudek

103 zhlédnutí
Další PR články firmy
Zemní práce, výkopové práce, prodej štěrku i další služby nabízí Miroslav Slabihoudek

Zemní práce, výkopové práce, prodej štěrku i další služby nabízí Miroslav Slabihoudek

Přepravu a recyklaci stavebních odpadů, zemní práce, výkopové práce a další služby pro vás zařídí společnost Zemní práce Miroslav Slabihoudek z města Mníšek pod Brdy. V oblasti zemních a výkopových prací se pohybujeme již řadu let. Jednotlivcům i firmám tak můžeme nabídnout kompletní služby na míru.

Vydáno 22.03.2016

VÍCE
Zemní práce a centrum recyklace ve Mníšku pod Brdy

Zemní práce a centrum recyklace ve Mníšku pod Brdy

Zemní práce patří k nedílnému odvětví průmyslu. Jde o pestrou činnost, která zahrnuje velké množství stavebních úkonů, vyžadujících těžkou techniku a nákladní autodopravu. V Mníšku pod Brdy nabízí zemní práce Miroslav Slabihoudek, který se může navíc pyšnit kvalitním centrem recyklace stavebních odpadů.

Vydáno 12.07.2015

VÍCE
Zemní práce, recyklace stavebních odpadů, prodej stavebního materiálu

Zemní práce, recyklace stavebních odpadů, prodej stavebního materiálu

Občas je prostě potřeba do země pořádně kopnout. Ne rýčem na zahradě, ale velkým a silným stavebním strojem. Celou řadu výkopových a zemních prací totiž zkrátka sami nezvládneme. A právě při takovýchto počinech většího rozsahu vám může pomoci firma Zemní práce Miroslav Slabihoudek, která pro vás zajistí vše z oboru výkopových a zemních prací od samotného kopání speciálními stroji, přes nákladní autodopravu, prodej písků, štěrků a zeminy.

Vydáno 20.05.2014

VÍCE