AUTONOVA BRNO s.r.o.
Prodej vozů značky ŠKODA

Prodej vozů značky ŠKODA

Autorizovaný prodejce s kompletní nabídkou vozů ŠKODA s možností testovací jízdy v Brně

Záruční i pozáruční servis VW ŠKODA

Záruční i pozáruční servis VW ŠKODA

Autorizovaný záruční i pozáruční servis vozů VW ŠKODA, řešení v případě nehody či poškození vozidla

Operativní leasing a prodej ojetých vozů

Operativní leasing a prodej ojetých vozů

Operativní leasing ŠKODA Bez starostí, prodej ojetých ověřených vozůVydáno 13.03.2017
123 Zhlédnutí
Topováno 11.01.2018

Nová Škoda Kodiaq se postará o jízdu vašich snů

Každý nový model vozidla přináší překvapení, které splňuje i ty nejnáročnější požadavky zákazníka. Škoda se rozhodla rovněž splnit přání mnoha zákazníků a přivézt na světlo světa svoje první SUV značky Škoda Kodiaq. Už podle názvu lze soudit, že jde o medvěda, který má sílu, nadzemské vlastnosti a obdivuhodný dizajn.

Nová Škoda Kodiaq

Konečně možnost pomazlit se s velkým medvědem

Kdo by se chtěl setkat s tak obdivuhodným a silným zvířetem? Pár odvážlivců se určitě najde, ale abyste nepřišli k úhoně, tak jsou mnohem lepší možnosti jak se s tímto velkým zvířetem popasovat. Škoda má pro vás tohoto mazlíčka v podobě SUV. Doslova zvíře v těchto řadách, které již na první pohled zaujme svým dokonalým dizajnem. Velké auto, které nese českou značku a vytváří pro vás prvotřídní komfort a bezpečnou jízdu. Bude si vás doslova hýčkat i napříč své mohutnosti a síle.

Objednávka testovací jízdy


Využijte příležitost a ochočte si medvěda testovací jízdou

Pokud chcete mít jistotu, že to co se píše je pravda, a než si čtyřkolového miláčka zakoupíte, vyzkoušejte si svojí první jízdu. Bude to vaše první a nezávazné seznámení, které potvrdí, jestli existuje láska na první pohled. Budete moci chytnout do rukou, lépe řečeno za volant, dokonalou eleganci, bezchybný komfort, sílu pohonu na čtyři kola a velikost vozidla, které vás přenese do zcela jiného světa, než jste byli zvyknutí doposud.

Testovací jízda čeká na vás


Autorizovaný prodejce Brno zajistí vaše seznámení

Pokud již nechcete na nic čekat a chcete mít novou Škodu Kodiaq ve své garáži, nechte si zajistit nákup autorizovaným prodejcem Autonova Brno s r.o. Získáte zařízení všech formalit od pojištění, až po samotné financování a odvezete si vaše zcela nové SUV domů a přivítáte jej jako nového člena rodiny.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.autonova.cz