Hřbitovní 236
Ústí nad Orlicí 562 01
tel.: +420 465 523 165
email: aakaspo@aakaspo.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 21.03.2017
Topováno 10.06.2017

Zprostředkujeme kompletní služby v oblasti pohřebnictví

Těžká životní událost, jakou je i úmrtí se rozhodně nepřijímá snadno. Tragická událost, kterou ale musíme nějakým způsobem překonat, abychom nadále mohli žít. V daný moment je to však nepřekonatelná ztráta, která nám udělá velkou díru do prsou. Ta se časem trochu zahojí, ale není to snadné.

Pohřební služba Ústí nad Orlicí Libor Soušek

Soucítíme s vámi, proto i naše služby se tomu snaží přizpůsobit

Pohřební služby to nemají jednoduché, musejí umět zachovat důstojnost a také se potýkat s pozůstalými, kteří utrpěli velkou ztrátu. Víme, jak je to pro vás těžké a tak se snažíme přizpůsobit všechny naše služby tomu, abyste to měli v tento těžký okamžik, co nejjednodušší. Působíme nejvíce v Ústí nad Orlicí, kde máme sídlo, ale není problém zařídit konečný obřad po celé České Republice.
Text odkazu + odkaz:

Služby, které daného člověka dovedou na poslední odpočinek

Nepříjemná životní událost, kterou ale musí někdo vykonat

Někteří lidé si přejí rozloučení v obřadní síni a následnou kremaci. Tento způsob je zřejmě nejčastější. Pohřby v kostech jsou další z více možností, kterou pozůstalí využívají. Rakev se převáží buďto na kremaci nebo je zakopána do země na hřbitově. Někteří lidé mají hrobky, takže i tento způsob je možné využít.

Zde najdete i kontaktní formulář

Nejdůležitější je konečné rozloučení

Jako lidé se zkrátka musíme důstojně rozloučit, abychom danou kapitolu mohli uzavřít. Vyberte si proto také decentní služby, které vám všechno zařídí. V této oblasti je toho hodně, co všechno musíte vybírat. Od typu rakve, přes květinovou výzdobu, oznámení, hudbu a mnoho dalšího.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.aakaspo.cz

84 zhlédnutí
Další PR články firmy
Pohřební služba Ústí nad Orlicí

Pohřební služba Ústí nad Orlicí

Zřejmě nikomu není příjemné načínat téma pohřbu, avšak je to bohužel proces, který se týká nás všech. Každý se vyrovnává se ztrátou blízkého člověka po svém. Nikdy nemůžete někomu jinému ubrat z jeho žalu, utrpení a bolesti, ač byste si to moc přáli a rádi byste často část bolesti chtěli převést na své břímě. Pohřební služba Ústí nad Orlicí Libor Soušek se lidem snaží pomoci alespoň z hlediska zařizování, vyřizování, zajišťování pohřbu a poskytnutí všech dalších služeb, což každý pozůstalý ocení.

Vydáno 22.03.2018

VÍCE
Pohřební služba Ústí nad Orlicí – pohřby i kremace zajistíme za vás

Pohřební služba Ústí nad Orlicí – pohřby i kremace zajistíme za vás

Ztráta blízké osoby je obvykle velmi bolestná a smutná událost. Zařídit pohřeb ale není snadné a tak se stává, že pozůstalí nemají čas truchlit a jsou nuceni věnovat se pochůzkám a zařizování. Pohřební služba v Ústí nad Orlicí na to ale jde jinak. Zajistíme pohřby i kremace do posledního detailu za vás. Stačí nám tak sdělit své představy a my zařídíme vše od převozu zesnulého až po hudbu a květinovou výzdobu.

Vydáno 12.02.2016

VÍCE