TVARPAL, s. r. o.

Vydáno 21.03.2017
28 Zhlédnutí
Topováno 08.04.2017

Tvarpal s.r.o.: Profesionální specializace na výpalky z plechů

Konečným výsledkům z materiálů předchází profesionální zpracování, například dělením. Společnost Tvarpal s.r.o. se sídlem v Hradci Králové se již od roku 2001 specializuje právě na plechové výpalky, ke kterým používají pouze moderní technologii různého provedení. Kromě toho je v jejich kompetenci také zpracování oděruvzdorných plechů.

Tvarpal s.r.o.: Profesionální specializace na výpalky z plechů

Přesně dělené výpalky z plechů jsou všude kolem

Pro lepší představu jsou asi nejlepší viditelné výsledky, kde všude můžete na takové zpracování natrefit. Na základě požadavků zákazníků dokáže firma Tvarpal s.r.o. s plechem doslova zázraky. Přesné dělení a zpracování jsou možné profesionálním vybavením, jakým jsou CNC stroje. Díky tomu se dá dál s materiálem pracovat a použít jej například na vzducholoď, věž lanovky nebo planetárium. A to ani zdaleka není všechno.

Výpalky z plechů mají pevné využití


Obdivuhodná hra s plechem a výsledky

K tomu, aby mohli být z plechu různých druhů výsledky, musí být nejdřív přesné změření a řezání. Plech je materiál, který nelze zpracovat pilkou na kov, ale vyžaduje pro další profesionální a velké využití technologický přístup. CNC stroje umožňují řezání plazmové i laserové. Postarají se o takové materiály jako je konstrukční ocel nebo vysocelegovaná ocel.

Profesionální zpracování


Technologiím podlehnou i oděruvzdorné plechy

Těžké oděruvzdorné plechy se nejčastěji využívají k opravám a i přímo k výrobě takových velkých věcí jako jsou lžíce bagru, drtiče kamenů, drapáky jeřábů a další. K nim patří typy jako Creusabro, Hardox, Diludur, Xar nebo Fora. Vše je zajištěné i s dopravou.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.tvarpal.cz