Novodvorská 994/138
Praha 4 142 21
tel.: +420 844 888 783
email: info@tuv-sud.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 22.03.2017
Topováno 12.01.2018

TÜV SÜD Czech s.r.o.: Nezávislé ověřování a certifikace

Začít veřejně propagovat svoje produkty a služby není jednoduché. Většina odvětví jako například automobilový, chemický, dřevozpracující, energetický průmysl, vyžadují certifikaci a různé povolení. Abyste se mohli odrazit, svoje služby již s dlouholetou tradicí v tomto směru poskytuje TÜ SÜD Czech s.r.o.

TÜV SÜD Czech s.r.o.: Nezávislé ověřování a certifikace

Činnost, která pomáhá ostatním podnikatelským subjektům

Získat přední místo na tuzemském i zahraničním trhu je snem každého začínajícího i stávajícího podnikatele. Mít plán a vizi je dobrý začátek, ale nejdřív je potřebné dostat se přes mnoho úskalí ohledně certifikátů, povolení a dalších úkonů. Na trh se musí dostat opravdu kvalitní a bezpečný produkt nebo služba. A právě v tom spočívá hlavní náplň práce společnosti TÜV SÜD Czech s.r.o.

Přes profesionální podporu k certifikátům

Specializovaný tým, který zvyšuje vaše hodnoty

Najít na trhu odborníka v této oblasti není jednoduché. Avšak se společností TÜV SÜD Czech s.r.o. získáte spolupráci s týmem odborníků, který má odborné znalosti světové úrovně, jsou nezávislí a sehraní, dokážou řídit rizika klientů a přidávají produktům a službám vyšší hodnotu. Díky nim předejdete zbytečným škodám a získáte komplexní řešení pro vaše podnikání.

Kvalita, bezpečnost, spolehlivost

Vize 2020 : špičkové znalosti v testování, inspekci, certifikaci

Být pořád lepší a pomáhat svým klientům k úspěchu je největším cílem společnosti. Důležité je tomu co je náplní věřit a stále se v tom zdokonalovat. Profesionální působení chrání lidi, prostředí a investice.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.tuv-sud.cz

59 zhlédnutí
Další PR články firmy
Změny norem ISO 9001 a ISO 14001

Změny norem ISO 9001 a ISO 14001

ISO 9001 a ISO 14001 jsou mezinárodně uznávané normy, které stanovují zásady pro systémy managementu kvality a životního prostředí. Mezinárodní organizace pro normalizaci (ISO) v roce 2015 zpracovala jejích rozsáhlou revizi. Revize zahrnuje řadu významných změn jak pro organizace, které nyní mají tyto systémy zavedeny, tak pro ty, které plánují jejich rozvoj a zavedení.

Vydáno 30.03.2016

VÍCE
Služby odborné technické podpory jsou na dosah i vám

Služby odborné technické podpory jsou na dosah i vám

Společnost TÜV SÜD není na trhu žádným nováčkem. Ba naopak, naše působení se datuje už od roku 1866. Našim zákazníkům poskytujeme komplexní služby v oblasti nezávislého ověřování, auditu, správy vozového parku a dalších služeb, které vaši firmu pozvednou opět o něco výše.

Vydáno 08.03.2015

VÍCE