Vodohospodářská laboratoř Říčany, s.r.o. Rozbory a odběry vody Praha

Vydáno 21.03.2017
70 Zhlédnutí
Topováno 15.02.2018

Vodohospodářská laboratoř Říčany s.r.o.: rozbor vaší vody

Voda je základem bezstarostného života. Používá se v domácnostech, ve firmách, při výrobě nebo poskytování služeb, je součástí hygieny i zábavy jako je koupání v bazéně nebo na veřejném koupališti. O jistotu, že voda, kterou používáte je nezávadná, se rychle a profesionálně postará Vodohospodářská laboratoř Říčany s.r.o.

Rozborry vody, Vodohospodářská laboratoř Říčany s.r.o.

Letité zkušenosti s rozborem vody dají jistotu i vám

Pitná a nezávadná voda již začíná být pomalu vzácnost a stále více domácností, firem, měst i obcí si nechává vodu prověřit. Je to správné řešení, a proto je dobré vědět, na koho se v případě takového odběru a rozboru vody obrátit. Můžete využít dlouholeté zkušenosti společnosti Vodohospodářská laboratoř Říčany s.r. o. Společnost provádí samotné odběry a následné rozbory na základě platné legislativy.

Čistá voda pro vaše zdraví


Prověření od vody pitné, až po vodu odpadní

A jakou vodu si vlastně můžete nechat otestovat? Možná máte studnu, která ještě nebyla zkolaudovaná. Proto je ještě před kolaudací důležité zajistit rozbor, jestli je voda pitná a nezávadná. To platí nejen pro studny, ale také pro vodovodní přípojky nebo vrty. Dále je vhodné prověřit stav vody teplé, bazénové, povrchové i odpadní. A nelze zapomenout ani na přírodní koupaliště.

Voda si zaslouží pozornost


Do vody nevidíte, i když se zdá čistá a průzračná

Voda je živel, který se dokáže snadno kontaminovat. Proto je důležité provádět rozbory nejen v případě nové studny, bazénu, ale dělat testy průběžně, aby bylo vyloučené, že se voda v průběhu využívání neznečistila. Obzvlášť po povodních, či havarijních situacích s únikem vody.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.vodolab.cz