Puškinova 445
Liberec 460 08
tel.: +420 485 382 222
email: info@applic.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 21.03.2017
Topováno 09.12.2017

Dosáhněte energetické úspory díky regulačním systémům

Efektivní regulace tepelných zařízení je velmi důležitá z hlediska finanční úspory. Každá firma by proto měla popřemýšlet nad investicí do moderních regulačních zařízeních, která se dokážou postarat o přenos informací mezi jednotlivými stanicemi a vyhodnocování informací z nich. S řízením teplárenských soustav Vám může pomoci zkušená společnost APPLIC s.r.o., která je jedničkou v oblasti průmyslové automatizace.

Regulace tepelných zařízení, dispečerské systémy, APPLIC spol. s r.o.

Promyšlené dispečerské systémy

Určitě si kladete otázku, jak celý tento systém vůbec funguje? Nejmodernějším způsobem je řízení pomocí dispečerských systémů, které dokáží díky tomu, že jsou spuštěné pouze na jednom jediném serveru, sbírat potřebné informace z jednotlivých stanic a vyhodnocovat je. Snadno se tak dozvíte, kde by se dala zvýšit úspora, co je z hlediska energetické náročnosti nevýhodné, a co je naopak v pořádku. Regulace a získávání informací bude díky dispečerským systémům hračka.

Regulace tepelných zařízení

Vhodné i pro podniky

Společnost APPLIC se zaměřuje taktéž na podniková řešení energetického hospodářství firem. Sbírat budete moci informace o teplu, chlazení, elektrické energii, plynech, tlakovém vzduchu a tak podobně. Díky možnosti online sledování podnikové energetiky budete mít neustále přehled o kvalitě dodávky energií, a to jak v komplexním měřítku, tak i na úrovni konkrétních výrobních strojů či linek.

Kontaktujte APPLIC pro více informací

Zkušenosti, reference a léta praxe

Společnost APPLIC se může pochlubit tím, že zajistila dispečerský systém i tak významným klientům, jako je například TIPSPORT Aréna Liberec, nebo Nemocnice Liberec a.s. Je tedy na čase, abyste se i Vy připojili ke spokojené klientele této firmy.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.applic.cz

252 zhlédnutí
Další PR články firmy
Infračervený objektiv RONAR-SMITH pro jakékoli využití

Infračervený objektiv RONAR-SMITH pro jakékoli využití

Široký sortiment infračervených objektivů značky RONAR-SMITH nabízí společnost Applic s.r.o. z Liberce, která má více než desetiletou zkušenost se systémy strojového vidění v průmyslu. Od roku 2014 zastupuje na českém a slovenském trhu firmu Wavelength Opto-electronics, která infračervené objektivy vyrábí.

Vydáno 17.02.2016

VÍCE