BOMA PARKET s.r.o. Dřevěné, laminátové a vinylové podlahy
PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ PODLAHY

PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ PODLAHY

Laminátové podlahy Egger, Parador - odolné plovoucí podlahy

Dřevěné podlahy, parketové vlysy

Dřevěné podlahy, parketové vlysy

Dřevěné podlahy a parkety nejvyšší kvality od společnosti BOMA PARKET

Vinylové a PVC podlahy

Vinylové a PVC podlahy

Vinylové podlahy Wineo, DesignArt, Kingfloor, Parador, PVC podlahy GERFLORVydáno 24.03.2017
238 Zhlédnutí

Vinylové podlahy a PVC v rolích Gerflor - nově v nabídce BOMA PARKETU, Praha

Pokud se na vinylové podlahy podíváme obecně, tak mají mnoho výhod. Unikátní patentová technologie umožní, že se tyto PVC podlahy Gerflor plnohodnotně přizpůsobí a zakryjí jakékoliv nedostatky povrchu. Propojenost s textilní podložkou umožní snížení přenosu hluku, ale také velice dobře pokrývají tepelnou izolaci.

Vinylové podlahy a PVC v rolích Gerflor

Příprava podkladu je zcela jednoduchá

Není potřeba ani dokonale hladký povrch. Silná nášlapná vrstva, pod kterou se skrývá také skelné vlákno, zaručuje její odolnost a také realistický vzhled. Konečný efekt si samozřejmě můžete vybírat z mnoha různých druhů odstínů a dekorů, které často imitují dřevo jak světlé tak i tmavší barvy. Vždy působí svěže, moderně, elegantně, ale přitom se velice snadno a prakticky celá podlaha udržuje.

Specifický popis podlahy PVC Gerflor


Dostupné jsou 3 kolekce

Každý produkt se skládá hned z několika vrstev. Jde o vyšší třídu podlah, které jsou do vašeho domova naprosto ideální, kvůli své jednoduché údržbě a také dostupné ceně. Texline je jedna z možností, která je výhodná a rychlá. Home komfort pak nabízí větší zabezpečení hluku a taky menší ztrátu tepla, vhodný produkt do pokojů. HQR je určena na těžkou zátěž.

Výběr z produktů


Zajímáme se o podlahy, proto poskytujeme praktické ale také elegantní vzory a výhodné PVC

Samozřejmě u nás najdete také kompletní sortiment a všechny pomocné, přídavné a potřebné materiály, produkty a služby. Některé PVC v rolích jdou položit i na dlažbu, nelepí se, a jsou to opravdu nadčasové dekory.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.bomaparket.cz