Pražská 384
Nehvizdy 250 81
tel.: +420 777 227 313
email: info@dahanehvizdy.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 25.03.2017
Topováno 16.10.2017

Kámen jako spolehlivý materiál pro výrobu krbů, dlažeb a fasád

V posledních letech se v domácnostech a na stavbách stále více začal prosazovat kámen, jakožto spolehlivý stavební materiál. Nechejte si zhotovit fasádu, dlažbu, krb anebo jakýkoliv jiný výrobek z kamene od zkušené společnosti DANA NEHVIZDY s.r.o, která pokračuje již ve čtvrté generaci kamenické rodiny.

Kamenická výroba, Daha Nehvizdy, s.r.o., Praha

Výroba deskoviny, ušlechtilá a hrubá kamenická výroba

Výrobní program DANA NEHVIZDY s.r.o zahrnuje několik různých bodů. Prvním z nich je výroba deskoviny, která je realizována na kotoučových pilách. Deskovina je vyráběna v různých tloušťkách, můžete si vybrat z bohaté palety materiálů, kdy nejužívanější je žula. Oblíbené jsou též povrchové úpravy, jako je řezání, broušení, leštění a podobně. Hrubá kamenická výroba neboli silniční program, se naopak zaměřuje na pozemní komunikace a cesty. Jedná se o zhotovení chodníků, mozaik, dlažeb, obrubníků a dalších prvků.

Vzorníky materiálů

Kámen jako součást vaší nemovitostí

Díky vzrůstající oblibě kamene jakožto stavebního a dekoračního materiálu vás firma DANA NEHVIZDY potěší také svou ušlechtilou kamenickou výrobou, která zahrnuje obklady fasád, výrobu kuchyňských desek, krbů a doplňků, dále pokládání kamenných dlažeb či obkladů schodišťových stupňů. Firma vám vyjde vstříc i při nešťastných událostech, kdy vám je schopná zajistit vhodnou hřbitovní architekturu, tedy pomníky, hrobky či náhrobní kameny.

Prohlédněte si zhotovené zakázky

Zakázková výroba na přání zákazníků

Výrobní činnost této společnosti se odvíjí zejména od požadavků klientů. Máte jasnou představu o tom, jak by měl výsledek vypadat? Chcete realizovat své nápady? V tom případě víte, na koho se s tím obrátit.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.dahanehvizdy.cz

102 zhlédnutí
Další PR články firmy
Kamenná dlažba? Kamenictví Daha Nehvizdy vám zajistí tu nejlepší

Kamenná dlažba? Kamenictví Daha Nehvizdy vám zajistí tu nejlepší

Kamenná dlažba, kamenná pracovní deska, kamenné krby, obklady či hřbitovní architektura. To vše a další produkty z kamene můžete mít v té nejlepší kvalitě. Stačí se obrátit na naši společnost Daha Nehvizdy. Zabýváme se ušlechtilou i hrubou kamenickou výrobou. Kámen je velmi moderním a stálým materiálem, který má perfektní vlastnosti. Využijte i vy potenciál, který kámen nabízí!

Vydáno 08.02.2016

VÍCE