Domažlická 116/223
Plzeň 318 00
tel.: +420 377 457 816
email: enerfin@enerfin.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 28.03.2017
Topováno 04.12.2017

Tepelná čerpadla zajistí efektivní využití energie a snížení nákladů

Platit každý měsíc obrovské částky na fakturách za energie je utrpením pro každý rodinný rozpočet. Kladete si otázku, jestli to nejde zkrátka i levněji? Samozřejmě, že jde, řešení vám poskytne společnost Enerfin plus, která je oficiálním dodavatelem tepelných čerpadel, které jsou odpovědí na vaši otázku, zdali se dá ušetřit na energiích.

Dodávka a autorizovaná montáž tepelných čerpadel značek

Autorizovaná montážní firma

Tepelná čerpadla dokážou efektivně snížit náklady vašeho domu. Je tedy na čase přesunout se od plynových kotlů k čerpadlům, která jsou vhodná téměř na jakýkoliv pozemek. Ušetřit může tedy prakticky jakákoliv domácnost. Enerfin plus je zcela autorizovaná montážní společnost, která je schopná vám zajistit kompletní dodávku daného čerpadla a jeho následnou instalaci. Budete mít jistotu, že instalace proběhla opravdu správně a podle veškerých platných předpisů a norem.

Reference na tepelná čerpadla

Nezávazná cenová kalkulace vám dá jasnou představu o úspoře

Kolik peněz ročně ušetříte? Vyplatí se vám investice do čerpadla? Neváhejte zažádat o nezávaznou cenovou kalkulaci, díky které se dozvíte, o jak moc velkou investici by se jednalo. Odborníci vám navíc pomohou vybrat, který systém by byl pro vás nejlepší. Nejčastější je systém země-voda, vzduch-voda a vzduch-vzduch.

Vyplňte nezávazný poptávkový formulář

Tepelná čerpadla světových značek

Enerfin plus poskytuje svým klientům výhradně kvalitní tepelná čerpadla od světových výrobců, jako je IVT, PANASONIC, MITSUBISHI nebo STIEBEL ELTRON. Kvalitou dodávaných čerpadel si tedy můžete být naprosto jistí.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.enerfinplus.cz

36 zhlédnutí
Další PR články firmy