Zemědělská 897
Hradec Králové 500 03
tel.: +420 495 580 467
email: gon@gon.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 28.03.2017
Topováno 16.12.2017

Na inženýrskou geodézii i katastr nemovitostí je GON specialistou

Chystáte se stavět, potřebujete materiály pro katastr nemovitostí nebo musí vytyčit hranice? Se všemi jednoduššími i náročnými úkoly v oblasti geodetických prací vám pomůže královehradecká společnost GON, která se zabývá mapováním, vytyčováním, dokumentací, a v neposlední řadě také profesionálním poradenstvím.

Geodetické prác, vytyčování, měření, Hradec Králové

Vytyčování a měření, to je inženýrská geodézie

Inženýrská geodézie je poměrně rozsáhlá oblast, do které spadá především vytyčování, měření polohy daných objektů, zaměřování území, či tvorba dokumentace reálného provedení dané stavby. Královehradecká společnost GON se zabývá geodetickými pracemi již víc než dvacet let, díky čemuž může svým klientům garantovat přesnost získaných údajů, a hlavně serióznost po všech směrech.

Aktuální ceník

Získejte potřebné dokumenty pro katastr nemovitostí

Jak jisté víte, katastr nemovitostí je veřejně dostupný seznam, ve kterém je možné nalézt veškeré informace o jakémkoliv objektu. Pokud se tedy chystáte dělit pozemek, vyznačovat věcné břemeno, budovu či třeba vodní dílo, nebo provádět jakoukoliv jinou obdobnou změnu, tak je potřeba využít tvorbu geometrických plánů. Společnost GON je schopná vám vyhotovit jak jednoduché plány, v případě dělení pozemku či kolaudace a následného zapsání do registru, tak i ty rozsáhlejší, potřebné při vypořádávání vlastnických vztahů.

Kontaktujte nás pro více podrobností

Odborné poradenství vám pomůže najít odpověď

Nevíte si rady s tím, jak postupovat při jednání s katastrem nemovitostí? Máte v této oblasti spoustu otazníků, a nechcete jednat unáhleně? Společnost GON vám v oblasti katastru, vytyčování, dělení, dokumentace a všeho okolo vždy spolehlivě poradí.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.gon.cz

81 zhlédnutí
Další PR články firmy
GON Hradec Králové, a.s. poskytuje geodetické práce na špičkové úrovni

GON Hradec Králové, a.s. poskytuje geodetické práce na špičkové úrovni

Hledáte skutečného odborníka na geodetické práce? Firma GON Hradec Králové, a.s. se zabývá nejen samotnou zeměměřickou činností, ale také odborným poradenstvím, vyhotovením geometrických plánů a v neposlední řadě nabízí i prodej geodetických pomůcek.

Vydáno 15.01.2013

VÍCE