Na Radosti 65/46
Praha 5 - Zličín 155 21
tel.: +420 777 583 877
email: info@nokoservis.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 03.04.2017

Crossfit podlaha s vysokou odolností, to jsou pryžové desky od NOKO Servis Praha

Pryžové podlahy se vyznačují vysokou odolností, proto jsou také vhodné jako sportovní povrchy, ať už se jedná o posilovny, tělocvičny či např. dnes velmi moderní crossfit cvičení. Vysoce kvalitní pryžové desky pro sportovní podlahy nejen v Praze a okolí dodává a odborně instaluje společnost NOKO Servis s.r.o.

Crossfit podlaha s vysokou odolností

CrossFit cvičení vyžaduje podlahu z pryžových desek

CrossFit je skvělé cvičení, které ale vyžaduje odpovídající vysoce odolný sportovní povrch, který se nezničí častými nárazy činek a jiného sportovního náčiní. Zároveň musí být šetrný vůči vašim kloubům a tlumit hluk, otěruvzdorný a odolný vůči změnám teplot. Snadná údržba je dalším požadavkem na tyto sportovní podlahy.

Crossfit podlahy od NOKO Servis - ukázka

Pryžové desky od NOKO Servis

Všechny výše uvedené požadavky na podlahy pro crossfit a jiné sportovní aktivity splňují pryžové desky od firmy NOKO Servis s.r.o., která je specialistou na sportovní a crossfit podlahy. Zajišťuje jak prodej kvalitních pryžových desek, tak jejich profesionální pokládku, nejen v Praze, ale prakticky v celé ČR a na Slovensku.

Máte-li dotazy nebo objednávky, kontaktujte NOKO Servis s.r.o.!

Účast na crossfit akci roku 2017

Zajímáte se o crossfit cvičení a chcete pro něj odpovídající podlahu? Pak navštivte Crossfit akci roku 2017, která se koná ve dnech 10-11.6.2017 na pražském výstavišti v Holešovicích pod záštitou organizace Crossfit Commited. Společnost NOKO Servis s.r.o. je dodavatelem pryžových desek pro tuto akci. Po skončení budete mít navíc možnost vystavenou crossfit podlahu zakoupit za velmi výhodných podmínek!

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.nokoservis.cz

Další články z oboru

Povrchy hřišť
Maloobchod, Montáž, Velkoobchod
, PVC podlahy
Maloobchod, Montáž, Velkoobchod
99 zhlédnutí
Další PR články firmy
Fitness vybavení - pryžové kotouče pro vzpírání, odolné pryžové puzzle a další

Fitness vybavení - pryžové kotouče pro vzpírání, odolné pryžové puzzle a další

Vzpírání, crossfit i bojové sporty si v poslední době získávají čím dál větší oblibu a řada lidí pomalu opouští fitness centra plná moderních strojů a dává přednost cvičení s vlastní vahou nebo olympijskou osou. Fitness vybavení jako pryžové puzzle nebo pryžové kotouče na vzpírání přináší společnost NOKO Servis.

Vydáno 02.05.2016

VÍCE
Podlahy pro fitness centra či posilovny chtějte jedině od profesionálů, Praha

Podlahy pro fitness centra či posilovny chtějte jedině od profesionálů, Praha

Zařizujete nebo rekonstruujete fitness centrum, posilovnu nebo jinou sportovní místnost? Pak si zvolte vhodnou podlahu! Je třeba si totiž uvědomit, že podlahy ve fitness centrech a posilovnách jsou vystaveny velké zátěži - jedná se o nárazy těžkých činek a také lokálnímu zatížení v místech, kde je sportovní náčiní uskladněno v době, kdy se nepoužívá. Podlaha musí proto být odolná proti poškození, ale také proti hluku. Zároveň musí být protiskluzová. Ideálním řešením jsou speciální pryžové desky od společnosti NOKO servis s.r.o., která je specialistou na sportovní podlahy. Vhodnou podlahu Vám nejen dodá, ale také Vám poradí a zajistí profesionální pokládku!

Vydáno 28.06.2015

VÍCE