NOKO Servis s.r.o. Podlahy pro fitness, gumová dlažba
Pryžové podlahy pro fitness a sportoviště

Pryžové podlahy pro fitness a sportoviště

Pryžové podlahy do fitness, gumové puzzle i kotouče pro vzpírání

Pryžová dlažba pro dětská hřiště

Pryžová dlažba pro dětská hřiště

Pryžová dlažba pro dětská hřiště a pochůzkové či parkovací plochy

Pryžové desky pro průmysl

Pryžové desky pro průmysl

Odolné a tlumicí pryžové desky pro průmysl i stavebnictvíVydáno 03.04.2017
121 Zhlédnutí
Topováno 20.03.2018

Crossfit podlaha s vysokou odolností, to jsou pryžové desky od NOKO Servis Praha

Pryžové podlahy se vyznačují vysokou odolností, proto jsou také vhodné jako sportovní povrchy, ať už se jedná o posilovny, tělocvičny či např. dnes velmi moderní crossfit cvičení. Vysoce kvalitní pryžové desky pro sportovní podlahy nejen v Praze a okolí dodává a odborně instaluje společnost NOKO Servis s.r.o.

Crossfit podlaha s vysokou odolností

CrossFit cvičení vyžaduje podlahu z pryžových desek

CrossFit je skvělé cvičení, které ale vyžaduje odpovídající vysoce odolný sportovní povrch, který se nezničí častými nárazy činek a jiného sportovního náčiní. Zároveň musí být šetrný vůči vašim kloubům a tlumit hluk, otěruvzdorný a odolný vůči změnám teplot. Snadná údržba je dalším požadavkem na tyto sportovní podlahy.

Crossfit podlahy od NOKO Servis - ukázka


Pryžové desky od NOKO Servis

Všechny výše uvedené požadavky na podlahy pro crossfit a jiné sportovní aktivity splňují pryžové desky od firmy NOKO Servis s.r.o., která je specialistou na sportovní a crossfit podlahy. Zajišťuje jak prodej kvalitních pryžových desek, tak jejich profesionální pokládku, nejen v Praze, ale prakticky v celé ČR a na Slovensku.

Máte-li dotazy nebo objednávky, kontaktujte NOKO Servis s.r.o.!


Účast na crossfit akci roku 2017

Zajímáte se o crossfit cvičení a chcete pro něj odpovídající podlahu? Pak navštivte Crossfit akci roku 2017, která se koná ve dnech 10-11.6.2017 na pražském výstavišti v Holešovicích pod záštitou organizace Crossfit Commited. Společnost NOKO Servis s.r.o. je dodavatelem pryžových desek pro tuto akci. Po skončení budete mít navíc možnost vystavenou crossfit podlahu zakoupit za velmi výhodných podmínek!Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.nokoservis.cz