ATC MOBILE Mobilní telefony a příslušenství

Vydáno 30.03.2017
313 Zhlédnutí
Topováno 12.01.2018

Mobilní telefony a příslušenství v kamenné prodejně za internetové eshopové ceny

Zajišťujeme profesionální přístup a také kvalitní produkty vždy se stoprocentní garancí. Vždy vystavujeme daňové doklady, v případě problémů vracíme peníze, snažíme se dodržovat zákonné předpisy, takže je u nás možnost i řešení reklamací či odstoupení od smlouvy, ale máme také odborně vyškolené pracovníky, kteří vám provedou i pozáruční servis.

Mobilní telefony a příslušenství

Hledáte nejlepší telefon nebo tablet za rozumnou cenu?

Snažíme se udržet opravdu dobrou kvalitu všech výrobků, se kterými máme co dočinění. Vybíráme si jenom to nejlepší, což vám posléze poskytujeme, také proto můžeme garantovat 100% záruku na jakýkoliv výrobek, který je určený pro český trh. Pokaždé dáváme daňový doklad a máte u nás i servis a nadstandardní služby. Velice rádi poradíme a poskytneme i technické zázemní. Náš sortiment je opravdu široký.

Produkty a zboží, které najdete na internetu v našem eshopu


Nízké ceny vždy zaručujeme

Vždy se snažíme udržet ceny co nejnižší ať se jedná o konkrétní typy a značky telefonů nebo tabletu. Neustále sháníme nové doplňky a originální zboží, které najdete jenom u nás. Ucelený sortiment zboží ve vysoké kvalitě a za rozumnou cenu, to je heslo, kterým se snažíme řídit.

Navštivte nás v naší specializované prodejně


Prodejna kompletního sortimentu

Pokud k nám zavítáte prvně, pak jistě neprohloupíte, protože my vám poradíme s výběrem značky, případně typu ať už telefonu nebo jiného zařízení. Samozřejmě vám jej zprovozníme, nastavíme, převedeme veškerá data, připojíme k hands free sadě, k PC a mnoho dalšího. Tyto služby vykonáváme pro zdarma, abyste u nás mohli být spokojení.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.atcmobile.cz