Chuchelská 170
Semily 513 01
tel.: +420 481 320 789
email: d-bau@seznam.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 04.04.2017
Topováno 17.06.2017

Realizace pozemních staveb všeobecného charakteru včetně rekonstrukcí

Stavba svého vlastního rodinného domu se dá považovat jako významný milník celého života. Jenže cesta od počátečního návrhu až po konečný dům je velmi dlouhá a náročná. Z tohoto důvodu vznikla firma D-BAU s.r.o., která dokáže pomoci se všemi činnostmi týkající se staveb nejenom rodinných domů, ale také bytových domů, školek, obecních úřadů či celých sídlišť.

Realizace pozemních staveb, D-BAU s.r.o.

Stavba rodinného domů nemusí být plná starostí

Nechcete, aby se ze snu v podobě stavby rodinného domu stala noční můra? Pokud se obáváte všech těch povolení, návrhů či odborníků, které budete muset sehnat a vyřídit, určitě pro Vás bude mnohem jednodušší svěřit svá přání odborníkům. Firma D-BAU s.r.o. v oblasti staveb zprostředkovává komplexní služby, které zahrnují jak počáteční návrhy, 3D vizualizace, zaměření nebo vyřízení stavebního povolení, tak to nejnáročnější, čímž bude samotná stavba rodinného domu.

Stavby

Základem úspěchu je dlouhodobá praxe v oboru

Výsledky více jak desetiletého profesionálního nasazení při stavebních činnostech firmy D-BAU s.r.o. je možné vidět především ve městě Semily. Právě tam se nachází většina realizovaných staveb touto firmou, počínaje bytovými domy, konče obecními úřady a školkami.

Reference

Stavby, to nejsou jen rodinné a bytové domy

Kromě samotných staveb na klíč realizuje firma D-BAU s.r.o. také menší stavební práce v podobě zateplení nebo drobných rekonstrukcí. Veškeré stavební činnosti realizované touto firmou jsou obecně považovány za velmi precizní, o čemž svědčí nejenom bohaté reference, ale také uznání ostatními firmami. Kromě profesionálních činností a pečlivosti za to mohou jistě i atraktivní ceny, které jsou v úžasném poměru s kvalitou odvedených služeb.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.d-bau.cz

65 zhlédnutí
Další PR články firmy
Zateplení fasády šetří výdaje za energie

Zateplení fasády šetří výdaje za energie

Zateplení fasády výrazně snižuje spotřebu energie, což může být mnohdy rozdíl v částkách, které ve vašem rodinném rozpočtu skutečně pocítíte. Naše firma D-BAU Semily provádí zateplení fasád jak rodinných domů, tak i bytových domů. Zajistíme kompletní dodávkou stavebního materiálu a o vše se postaráme.

Vydáno 28.04.2016

VÍCE