Tomáše Procházky 12
Ivančice 664 91
tel.: +420 546 434 084
email: radkahornickova1@seznam.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 04.05.2017
Topováno 24.01.2018

Zlatnictví Ivančice: výroba originálních šperků i klenotnický a hodinářský servis

Zlatnická dílna Radky Horníčkové v Ivančicích nabízí výjimečné zlaté, stříbrné i ocelové šperky. Vybírat můžete z krásných prstenů, náušnic, přívěšků, souprav či náramků. Originální šperky vyrábíme, ale v nabídce jsou i pečlivě vybrané šperky od našich prověřených dodavatelů. S důvěrou se na nás můžete obrátit také v případě, že si váš šperk žádá úpravu, čištění či opravu. Kromě šperků se zabýváme prodejem hodinek, hodin i budíků a zajišťujeme kompletní hodinářský servis.

Prodej zlatých, stříbrných a ocelových šperků

Výroba stříbrných a zlatých šperků i na zakázku

V naší zavedené zlatnické dílně vznikají jedinečné a výjimečné šperky. Najdete u nás krásné prsteny, náušnice, přívěšky, soupravy a náramky. Můžete vybírat ze šperků zlatých, stříbrných i ocelových. A pokud žádný šperk nebude přesně odpovídat vaší představě, originální šperk vám podle vašeho požadavku vyrobíme. Obrátit se nás můžete také v případě koupě snubních prstenů, na jejichž výrobu se specializujeme.

Zakázková výroba šperků

Široká nabídka klenotnických služeb

Potřebujete zmenšit či zvětšit prsten? Chybí vašemu šperku kamínek? Rádi byste nechali vaše náušnice na počkání opatřit pojistkou? V tom případě k nám co nejdříve zavítejte! Neoddělitelnou součástí našich služeb je klenotnický servis. Zlaté či stříbrné šperky vyčistíme na počkání ultrazvukem. Zabýváme se zlacením, stříbřením i rhodiováním. Zajistíme i další opravy, které vašim poškozeným či opotřebeným šperkům vrátí jejich původní podobu a krásu.

Hodinky a hodinářský servis

Kromě výroby šperků a klenotnických služeb se věnujeme prodeji hodin, hodinek i budíků a jejich servisu. Vybírat můžete ze širokého sortimentu hodinek značek Casio, Secco, Certus, Joalia a Lumír. Ten pravý kousek si u nás najdou milovníci praktických sportovních hodinek, ale i elegantních variant, z nichž některé se mohou stát nepřehlédnutelným šperkem. Všechny hodinky však mají společnou vysokou kvalitu garantovanou svým výrobcem.
Na počkání zajistíme výměnu řemínků i baterií do hodinek. A jste u nás na správném místě i v případě, že vaše hodiny či budík potřebují opravu.

Obchod, kde jste vítáni

Neváhejte a navštivte nás. Najdete nás na autobusovém nádraží na ulici Tomáše Procházky 12 v Ivančicích. Odměňte sebe nebo vyberte výjimečný dárek svému blízkému. S jeho volbou vám ochotně poradíme. Pokud si však nebude úplně jisti, můžete své blízké obdarovat dárkovým poukazem, který vám na požádání vystavíme.

Kde nás najdete?

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.zlatnickadilna-hornickova.cz

Další články z oboru

Hodiny a hodinky
Maloobchod, Opravy a servis
, Klenoty a bižuterie
Maloobchod, Opravy a servis, Služby, Výroba
204 zhlédnutí
Další PR články firmy
Výroba a oprava zlatých a stříbrných šperků

Výroba a oprava zlatých a stříbrných šperků

Prsteny, které jsou na běžné nošení, výjimečné nebo luxusní, nosí ženy opravdu rády. Vybírají si podle svého vkusu a také stylu. Ještě raději je však dostávají jako dárek, který pokaždé moc potěší. Snubní prsteny mají svůj specifický význam a mají podněcovat naši lásku a také jsou symbolem blížícího se manželství. Pokud si nějaké jdete vybírat, pak rozhodně dbejte na kvalitu, aby vám dlouho vydržely, protože mají symbolizovat vaši lásku, v tom lepším případě, do konce života.

Vydáno 11.04.2017

VÍCE