Novodvorská 1110
Třebíč 674 01
tel.: +420 568 820 150
email: info@trebilift.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 08.04.2017
Topováno 08.09.2017

Nemáte ve svém domě ještě výtah? Budete jej potřebovat? Pak se obraťte na výrobce Trebilift, který realizuje výtahy po celé České republice

Dokonce dodávají výtahy i do domů, kde předtím výtah nikdy nebyl. Obrátit se tak na ně mohou majitelé jakýchkoliv budov a panelových domů. Všem nabízí jedno z nejlepších moderních řešení a tím je výtah bez strojovny a bez stavebního zásahu. Nemusí bourat střechu ani dělat díry do stěn nebo zdí vašeho domova. Všechno zůstane neporušeno.

Výtahy do všech typů domů, TREBILIFT, s.r.o.

Moderní, spolehlivé, splňují vysoké nároky uživatelů

Samozřejmě, že dnešní moderní doba přináší moderní užívání a to i v tomto ohledu. Provádí se také výměny stávajících výtahů. V těchto případech se zvyšuje nosnost a prostor pro cestující v kabině. Plynulé rozjíždění a zastavování vám zaručí maximální komfort při jízdě. Ovšem i vybavení je velice příjemné, můžete se setkat standardně s mluvícím zařízením, ovladačem s reliéfním a Braillovým písmem. Další možností je zvolení barev nebo jiného vybavení.

Ostatní informace zde

Bezpečí zajišťují nejnovější technické prvky

Lidé se nemusejí obávat cestovat našimi výtahy ani při výpadku proudu. Systém samo dojezdu zaručuje, že kabina i bez proudu dojede do stanice, aby ve výtahu osoby nezůstaly uvězněné. Bezpečí také zaručují ostatní komponenty a dálkový monitoring.

Reference

Snížení provozních nákladů

Úspora energií se řeší za pomocí speciálních pohonů a systémů řízení, které zaručují efektivní provoz.
Výtahy také existují v různých typech. Může se jednat o lůžkové, evakuační, osobní, nákladní, požární nebo jen domácí. Dále zprostředkováváme schodišťové plošiny a mobilní zdvihací plošiny.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.trebilift.cz

42 zhlédnutí
Další PR články firmy