Havlíčkova 260
Kolín 4 280 02
tel.: +420 321 726 040
email: tespon@tespon.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 26.04.2017
Topováno 17.07.2017

Nástrojárna Tespon s.r.o. to jsou vždy kvalitní formy pro vaši výrobu

Jejich technické a technologické možnosti jsou opravdu široké, CNC frézování k tomu mají speciální obráběcí centrum. CNC gravírování, soustružení, erozivní obrábění, broušení, řezání drátem a zaměřují se také na výrobu různých forem.

Nástrojárna Tespon s.r.o.:  kvalitní formy pro výrobu

Formy pro vstřikování plastů – jedno a dvou komponentní

Výroba forem je určena pro automobilový i technický průmysl. Vyhotovují se kvalitní a technicky náročné vstřikovací formy s klínovým rozjížděním nebo šroubovým vytáčením tvárníků. Není však problém vytvořit i jednoduché formy nebo vložky, které jsou běžné a pasují tak do všech univerzálních rámů a mohou být samostatně upínatelné.

Zajímáte se o více informací? Navštivte naše stránky

Při výrobě se používají nejmodernější technologie

Lisovna plastů provádí lisování termoplastů na různých strojích. Pro vstřikování plastů je zde speciálně vybavená nástrojárna. Ohledně plechů se vyrábí různé nástroje hydraulické, výstředníkové, a ruční lisy v provedení jak děrovacím, tak i výstřihovém, postupovém, ohýbacím, protlačovacím, kalibrovacím a mnohých dalších.

Nástrojárna, a všechno, co se v ní odehrává

Nesmírně důležitá je také konstrukce

Naši spolehliví pracovníci s vámi vždy najdou vhodné řešení. Zabývají se vaší představou a také vašim přáním a neustále nacházejí nejoptimálnější řešení pro každého speciálního zákazníka. Pracují s vysoce moderní technologií, díky které mohou připravovat veškerou potřebnou dokumentaci.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.tespon.cz

44 zhlédnutí
Další PR články firmy
Jsme specialistou na lisování plastů

Jsme specialistou na lisování plastů

Hledáte spolehlivou firmu, která se zabývá lisováním plastů? Obraťte se na naši společnost TESPON s.r.o., která sídlí v Kolíně. Součástí naší firmy je lisovna plastů s jednokomponentními i dvoukomponentními lisy. Zabýváme se především lisováním termoplastů, provádíme i jejich vstřikování pro nejrůznější průmyslová odvětví.

Vydáno 21.04.2016

VÍCE