Obránců míru 391
Předměřice nad Labem 503 02
tel.: +420 495 581 398
email: pavel.vesely@elza-hk.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 26.04.2017
Topováno 15.07.2017

Výpalky Hradec Králové, pálení plazmou

Firma Elza Předměřice se specializuje na výpalky, řezání plazmou, řezání vodním paprskem, výrobu potrubních dílů ale také zámečnickými pracemi včetně svařování nerezu. Mají mnoho běžných klientů, ale mezi jejich zákazníky mohou patřit i odběratelé s vysokými a specifickými požadavky.

Výpalky Hradec Králové, pálení plazmou

Použít se dají ve všech odvětvích průmyslu

Našimi produkty jsou ocelové a nerezové výpalky, které se používají v každém odvětví průmyslu, ale také například na montážních linkách, v domácích spotřebičích, jsou běžnou součástí automobilů nebo výrobních strojů. Každý zákazník si může zadat veškeré parametry, aby konečný výrobek byl podle jeho představ a splňoval tak tvar a přesnost, kterou zákazník potřebuje.

Webové stránky, které můžete navštívit pro lepší představu

Vyšší počet zaměstnanců zajišťuje kompletní servis a přesnou výrobu

Díky jejich kvalitní práci, kterou denně odvádějí, vzniká větší poptávka u zákazníků a proto se také i oni musejí umět přizpůsobit a mají větší nárůst svých zaměstnanců. Vždy vysoce kvalifikovaných, aby mohli splňovat jakékoli požadavky v tomto oboru. Jejich řezání vodním paprskem je velice moderní a ekologický způsob, jak oddělovat materiál. Výhod je hned několik: vodní paprsek je řízen počítačem, nedochází k tepelnému namáhání materiálu a vzniká pouze minimální odpad díky vysoké přesnosti.

Řezání vodním paprskem

Zaměření na řezání plazmou

V tomto případě lze řezat nerez, všechny druhy ocele, měď a další materiály. Jedná se o bezkonkurenční alternativu v řezání, pokud potřebujete přesný výpalek vysokolegované oceli a hliníkové materiály střední a větší tloušťky.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.elza-hk.cz

50 zhlédnutí
Další PR články firmy
Řezání plazmou či vodním paprskem zajistí přesné a kvalitní výpalky

Řezání plazmou či vodním paprskem zajistí přesné a kvalitní výpalky

Řezání plazmou či řezání vodním paprskem jsou moderní a spolehlivé technologie, pomocí nichž se vyrábí přesné a kvalitní výpalky. Společnost ELZA nabízí komplexní zámečnické práce, mezi nimiž naleznete právě řezání plazmou i řezání vodním paprskem. Firma zhotovuje všelijaké výpalky, vyrábí potrubní díly, tvarovky, ohyby, příruby, redukce, T-kusy, nerezové nádoby i nádrže a podobně.

Vydáno 18.11.2015

VÍCE