SPELSBERG spol.s r.o. Elektroinstalační materál Praha

Vydáno 10.05.2017
89 Zhlédnutí
Topováno 12.01.2018

Společnost Spelsberg představuje své produkty a služby v oblasti volného prostoru

Filozofií této společnosti je volnost a vytváření prostoru. Prostor pro instalaci rozbočovacích krabic, rozvaděčů a skříní, ale také prostor pro vývoj a vývin nových produktů a nových řešení, která budou pro každého jednotlivého zákazníka nejvýhodnější.

SPELSBERG spol.s r.o. Elektroinstalační materál Praha

Více než 108 let kvalitní spolupráce

Hledáte vhodné řešení pro betonovou konstrukci? Beton je základním prvek, který se běžně používá. Může se jednat o stavby účelové nebo bytové. Betonová konstrukce od společnosti Spelsberg zajistí vhodnou vestavbu do staveništního betonu. Nebo naopak hledáte řešení pro stavbu tulenu? Pak neváhejte obrátit se na produkty, které zajistí bezpečný přenos elektrické energie a to i v nouzovém režimu.

Filozofie společnosti


Inovativní řešení v každé oblasti

Neustále nacházejí nová řešení v mnoha oblastech průmyslu, dopravy včetně elektroinstalací pro organizace, firmy či hospodářství. Nízko paměťová rozvodná zařízení rozvádějí elektrickou energii spolehlivě a flexibilně. Jejich použití je opravdu mnohostranné. Bezpečnost, spolehlivý materiál a dlouhou životnost zajišťují zase například elektroinstalace. Spojovací krabice, rozvaděče a mnoho dalšího zajistí kvalitní výrobky tohoto typu.

Stavba tunelů


A jaké jsou jejich produkty?

Téma dané společnosti jsme ještě zdaleka nevyčerpali. Mnoho zajímavých produktů nás teprve čeká. Jedná se o prázdné skříně pro průmyslové použití, spojovací krabice, zachování elektrické funkčnosti, instalační systém do betonu nebo také skříň elektroměru a mnoho dalšího.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.spelsberg.cz