ProTrade, s.r.o. Bezpečnostní plastové obaly Praha

Vydáno 02.06.2017
285 Zhlédnutí
Topováno 23.02.2018

Produkty z potahované lepenky, které se týkají zakázkové výroby nebo rovnou různé bezpečnostní produkty vám zařídí společnost Protrade

Zaměřujete nebo specializujete se na papírnictví? Požadujete vlastní potisky, své rozměry, nebo máte jiné specifické požadavky? Pak se neváhejte obrátit právě na společnost Protrade, která vám vyhoví v jakémkoliv přání. Soustřeďují se vždy na konkrétní požadavky svých zákazníků.

Fóliová plomba Brother, Praha, ProTrade, s.r.o.

Zakázková výroba z potahované lepenky

Jaké výrobky zde můžete očekávat? Jedná se o šanony a pořadače, ale i ostatní kancelářské produkty, které jsou nedílnou součástí každé běžné kanceláře. Kombinovat můžete styl, s barvami, vzhledem, obrázkem, logem či fotografií. Záleží jenom na vaší představě. Mohou reprezentovat nebo jenom být svým vzhledem zajímavé, či stylové k vaší práci.

Naše webové stránky, které můžete navštívit


V odvětví bezpečnosti můžete najít kufříky, bedny nebo foliové plomby, které zajistí vaše listiny a cennosti

Moderní, rychlá a snadná možnost jak zabezpečit své písemnosti, drobný majetek nebo cennosti. K tomu skvěle poslouží plastové jednorázové bezpečnostní obálky. Dalšími produkty jsou bezpečnostní plomby, které zajistí přepravovaný náklad, převážené přístroje nebo prostor, který tak bude v bezpečí.

Zaměření na bezpečnostní produkty


Prezentační výrobky vždy rozhodují

Orientovat se však také můžete na širokou škálu dalších výrobků, mezi ně patří i boxy, krabice, pouzdra, katalogy, veškeré školní potřeby pro děti, sběratelské potřeby, památníky, zásobníky, vše z kvalitního a velice přizpůsobivého plastu - polypropylenu.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.protrade.cz