Brněnská 559
Jevíčko 569 43
tel.: +420 461 325 014
email: ktr-cz@ktr.com

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 17.05.2017

Brzdové systémy, které zahrnují i hydraulické brzy vyrábí společnost KTR CR

Tento přední výrobce spojek, upínacích pouzder, pojistných spojek, systémů na měření krouticího momentu či hydraulických komponentů, je jedním z nejvýznamnějších i na českém trhu, kde si neustále hlídá a zvyšuje svou kvalitu díky mnohaletým zkušenostem.

Brzdové systémy a hydraulické brzdy, KTR CR, spol. s r.o.

Brzdové systémy a hydraulické brzdy

Existuje hned několik typů, ze kterých můžete vybírat. Použití může být v průmyslových aplikacích nebo i v jiných technických zaměřeních. Dokonce existuje systém pro opravdu náročné aplikace. Má velice krátkou reakční dobu, která je dána malou vzdáleností mezi brzdovým obložením a brzdovým kotoučem. Nízké náklady na údržbu potěší každého zákazníka. Velice vhodné do náročných provozních podmínek.

Spojky a brzdy pro moderní pohony

Dejte věci do pohybu

Jakmile je dáte do pohybu, potřebujete také kvalitní brzdový systém. Zde však můžete narazit na pár problémů, které společně s vámi jednoduše vyřešíme a to tím způsobem, že najdeme kvalitní produkt, z technického hlediska nejpraktičtější a nejlepší, přesně tak, aby pasoval a byl zároveň ekonomicky přijatelný a splňoval všechny vaše požadavky.

Všechny podrobnosti o brzdových systémech

Technicky nejvhodnější ale zároveň ekonomicky nejlepší řešení pro každého

Některé typy brzdových systémů splňují opravdu vysoké nároky a požadavky. Mohou zajišťovat malý povrchový tlak, nízké opotřebení pístů nebo mají výborný poměr rozměru a výkonu. To vše je potřeba při výběru zohledňovat. Navíc brzdové obložení můžete volit z různých materiálů. Dokonce je zajištěno odstraňování nečistot. To vše a ještě více najdete u KTR.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.spojky-ktr.cz

35 zhlédnutí
Další PR články firmy
Hydraulické komponenty, spojky a brzdy pro moderní pohony

Hydraulické komponenty, spojky a brzdy pro moderní pohony

Společnost KTR CR, spol. s r.o. se zabývá hydraulickými komponenty. Umí najít vždy techniky a ekonomicky nejvýhodnější řešení. Tisíce aplikací jim pomáhají najít východisko pro mnohá průmyslová odvětví. Veškeré hydraulické komponenty, ale také spojky a brzdy najdete právě zde.

Vydáno 18.02.2018

VÍCE
KTR CR je specialistou na spojky všech typů i hydraulické brzdy

KTR CR je specialistou na spojky všech typů i hydraulické brzdy

Spojky, hydraulické komponenty, brzdové systémy a hydraulické brzdy. To vše vyrábí společnost KTR už více než padesát let. Na základě znalostí a zkušeností získaných z tisíců aplikací v mnoha průmyslových odvětvích umíme najít technicky nejvhodnější a současně ekonomicky optimalizované řešení pro další nové a speciální aplikace. Nabízíme veškerou technickou pomoc a konzultace, provádíme zkoušky a zajišťujeme dodávky výrobků v podobě dle přání zákazníka.

Vydáno 15.04.2016

VÍCE