Nádražní 696
Žamberk 564 01
tel.: +420 465 674 111
email: zamberk@buhlergroup.com

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 17.05.2017

Hledáte novou práci? Možná pro vás bude skvělou příležitostí firma Bühler, která přibírá nové zaměstnance

Společnost, která se především zaměřuje na výrobu a dodávku různých komponentů do celého světa. Jde o komponenty do strojů na výrobu těstovin, čokolády, krmiva pro domácí zvířata a dalších. Zaměstnávají přes 400 lidí, většinou odborníků v technických profesích. Jejich práce si cenní.

Hledáte novou práci? Kontaktuje Bühler CZ s.r.o.

Chcete i Vy mít kvalitní a dobrou práci?

Peníze každý měsíc včas na vašem účtu, proškolení a zaučení v každém oboru. To všechno tato firma nabízí. Objevuje se pro vás skvělá příležitost, jak můžete začít znovu. Své zaměstnance neustále vzdělávají. Platí vždy včas a spravedlivě odměňují za dobře vykonanou práci.

Podívat se můžete na internetové stránky, kde najdete více informací

Spolupracují i s učňovskými obory

Tato unikátní spolupráce působí už delší dobu a za tu dobu už tato firma vychovala spoustu mladých lidí. Po uskutečněné praxi jsou z nich odborníci, kteří se ihned mohou zapojit do pracovního procesu. U nás ve firmě používají moderní technologie i nejnovější přístroje a specifické zařízení. Jejich praxe dokládá, že se nadále v životě ihned uplatní. Mohou pracovat na podobných postech bez zbytečných problémů.

Máte zájem o naši pracovní pozici? Vyplňte jednoduchý dotazník

Jaké pozic se hledají?

Na pracoviště do Rychnova pod Kněžnou se hledá manipulant – řidič VZV, dále na pracoviště v Žamberku, HR specialista, CNC obráběč, kontrolor kvality, lakýrník, elektromontér, montážní dělník, elektromontér – tvorba layoutů nebo zkušební technik elektro.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.buhlergroup.com

71 zhlédnutí
Další PR články firmy
Nabídky práce - Žamberk

Nabídky práce - Žamberk

Přejete si pracovat ve firmě, která platí pravidelně a včas? Navíc ve firmě, která má dobré jméno a na světovém trhu má stabilní postavení? A zajímají vás strojírenské technologie?

Jste člověk, který se chce učit nové věci? Navíc ve společnosti, kde jsou možnosti kariérního růstu? Své zaměstnance vzděláváme důkladně a často.

Chcete být spravedlivě ohodnocen? Nabízíme vám zaměstnání, kde si vás bude zaměstnavatel vážit a budete za svou práci dostávat odpovídající ohodnocení. U nás budete přesně vědět, za co jste placen.

Vydáno 23.03.2016

VÍCE