Bühler CZ s.r.o.

Vydáno 17.05.2017
81 Zhlédnutí

Hledáte novou práci? Možná pro vás bude skvělou příležitostí firma Bühler, která přibírá nové zaměstnance

Společnost, která se především zaměřuje na výrobu a dodávku různých komponentů do celého světa. Jde o komponenty do strojů na výrobu těstovin, čokolády, krmiva pro domácí zvířata a dalších. Zaměstnávají přes 400 lidí, většinou odborníků v technických profesích. Jejich práce si cenní.

Hledáte novou práci? Kontaktuje Bühler CZ s.r.o.

Chcete i Vy mít kvalitní a dobrou práci?

Peníze každý měsíc včas na vašem účtu, proškolení a zaučení v každém oboru. To všechno tato firma nabízí. Objevuje se pro vás skvělá příležitost, jak můžete začít znovu. Své zaměstnance neustále vzdělávají. Platí vždy včas a spravedlivě odměňují za dobře vykonanou práci.

Podívat se můžete na internetové stránky, kde najdete více informací


Spolupracují i s učňovskými obory

Tato unikátní spolupráce působí už delší dobu a za tu dobu už tato firma vychovala spoustu mladých lidí. Po uskutečněné praxi jsou z nich odborníci, kteří se ihned mohou zapojit do pracovního procesu. U nás ve firmě používají moderní technologie i nejnovější přístroje a specifické zařízení. Jejich praxe dokládá, že se nadále v životě ihned uplatní. Mohou pracovat na podobných postech bez zbytečných problémů.

Máte zájem o naši pracovní pozici? Vyplňte jednoduchý dotazník


Jaké pozic se hledají?

Na pracoviště do Rychnova pod Kněžnou se hledá manipulant – řidič VZV, dále na pracoviště v Žamberku, HR specialista, CNC obráběč, kontrolor kvality, lakýrník, elektromontér, montážní dělník, elektromontér – tvorba layoutů nebo zkušební technik elektro.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.buhlergroup.com